Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schelinger

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucinkael

    Videjka:)

    Tak,koukám,že fotky,co jsem se včera vožila,byli jiř schválené.Dnes sem přidala asi 5-7 novejch videí z youtube.com,které tu nebyli.:)Opět doufám,že budou brzy schváleny aby Jirka věděl,že v našich srdcích žije dál! *3*
  • lucinkael

    Benátská noc:))

    No tak zase otravuju:D *1* *1* Prostě v noci z pátka na sobotu jsem byla na festivalu Benátská noc.No a byl tam jeden kluk co vypadal jak JIrka:D *14* Jen sundat ty brejle,co ten kluk měl a je to Jiřík. *3* Ale jako fakt!:) *3* *14*
    • Re: Benátská noc:))

      kde to mělo bejt?-kdy?
  • JEL 100%

    nebyl stár,ale velká ,,STAR",dnešní
    celebrity mohou pouze tiše závidět,
    ale i minulé,život krátký,žil naplno *15*
    • Re: JEL 100%

      I já myslím,že místo PTAJÍ SE LIDÉ,

      mělo se zpívat : ZÁVIDÍ LIDÉ :-(
  • sJirkou jsem se nekolikrat setkala na jeho koncertech..nehodil se do te doby ve ktere se zil, mel se narodit tak o 30 let pozdeji a byl by uznavanym zpevakem....je moc smutne ze uz tu neni...porad rada posloucham jeho pisnicky a vzpominam... *14*
  • blbci

    Který kretén napsal do titulku vedle fotky na hlavní stránce duvod úmrtí sebevražda... jak to tam mohli dát když to není pravda KRETÉNI !!!!!!!!!!!!! vždyť jiří tehdy vsadil že vyplave ne že se nešŤastnou náhodou utopí!!! Blbci doufám že to dají pryč!!!!!!!!!! čao
    • Re: blbci

      Jo a ještě jsem chtela napsat že si to jirka nezaslouží/!!!!!!!!!!!!!!
  • Klip

    Dekuji Male Havranici za ty klipy ...je to super...DIIIIIIIIK *4*
    • mala_havranice

      Re: Klip

      Není zač. :) Já jsem je sem i na Youtube dala ráda. :) Jen je škoda, že těch klipů nestihl udělat víc. :(
      • Re: Re: Klip

        jo jo,to mas pravdu,ale aspon ze tech pisni ma hodne.. *4*
  • výročí

    Ahoj,jenom připomínám,že dnes by Jirka oslavil 58.narozeniny,takže zapalte svíčku a lidi z Prahy a okolí,běžte položit kytičku na hrob.Dík
    • hemmer14

      Re: výročí

      ahoj mzu se vas prosim zeptat, jde nekde stahnout diskografie tohoto užasneho zpevaka? dekuji za odpoved, posledni dobou jsem vice a vice unesen jeho hlasem a pisnemi jako takovymi dekuji.... skoda ze se nenarodil 8.3. *5* *1*
  • lucinkael

    Foto:)

    Ahojky všichni fandové Jirky:)
    Teď jsem načetla pár novejch fotek,tak doufám,že budou brzy schváleny a vy si je budete moci prohlédnout:):):) *14*
  • Jirka

    Tak dneska by se Jirka dožil kulatých 60. Škoda, že se jich nedožil, byl nejlepší!!!!!
  • Jiří Schelinger byl vynikající zpěvák a i když zemřel dřív, než jsem se narodila, tak jeho písničky miluju a vždycky milovat budu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit