Přejít na výpis diskuzí

Jiří Schelinger

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    Pred 30 rokmi som bol ako 13ročný na jeho koncerte v Trnave.Doteraz si to pamatam ako by to bolo vcera.To nemalo chybu.Schelinger bol a je uzasny.
  • skotsko

    narozeniny

    Tak už je tomu 60 let, čas letí, škoda, že to nemůže oslavit, třeba se dívá shora a je rád, že se na něho nezapomíná. *4*
  • AHOJ JIRKOOOOOOOOOO, předevčírem sem dočetla knížku od Ringa Čecha - Z mého života a Jirku tam popisuje mile, třeba když bylo -30 stupnů v rusku tak jirka vyšel ven jen v riflové džínce *1* tož to bylo vtipné nebo sem sa nasmála jak ringo popisuje komické číslo .... Kdybych tak mohla jít na jirkův koncert to bych byla šťastné jak blecha *14* *14* *1* tak ahoj lili *3*
  • Jirka bol bombovy.Bol úžasný nielen spevák ale aj herec.Bol nesmierne charizmatický.Jeho koncerty v Nitre počas Agrokomplexu to bola pecka,na ktorú sa nezabúda.Škoda,že to skončilo tak ako skončilo.Ďakujem,že bol.Nech odpočíva v pokoji. *9*
  • KARTÁGO hoří! Tak tohle je od Jirky pecka, čím více ji poslouchám, tím více vše chápu ...... ????????........




    Dým, žár plamenů válka si nevybírá,
    než větry odvanou, křik a pláč,
    Kartágo hoří, matčina náruč dítě svírá,
    Kartágo hoří, řekni mu světe, proč umírá,
    zalkneš se hanbou.
  • Dodnes obdivuji pěvecké výkony Jiřího Schelingera ve skupině Fr. Ringo Čecha, kdy hrál výborný Standa Kubeš na kytaru, Jan Kavale na basu a Ringo seděl za bicíma. Nebál bych se je přirovnat k českým Black Sabbath. Akorát mi u něj vadí, že nazpíval i různé s prominutím s..čky, jako např. René, já a rudolf. Když si potom ale přehraju elpíčko Nám se líbí..., tak se ještě více utvrdím v názoru, že Jiří byl, je a bude nejlepší rockový zpěvák z Čech. Je ho strašná škoda a jsem pevně předsvědčen, že v jeho smrti měla prsty StB. To dnes už ale nezměníme. Doufám, že nebude nikdy zapomenut.
  • Já taky patřím k těm, kteří za svých dívčích let šílely za Jirkou Svhelingerem a jeho písničkami. Nevynechala jsem jediné místo v dosažitelném okolí, kde vystupoval. Dříve byly koncerty v kulturácích a každý své "hvězdě viděl do tváře. Na dnešní megakoncerty na stadiónech bych nešla, ani kdyby žil. *14*
  • Jirka

    To jsem rád,že je tu cvrkot.Dlouho jsem tu nebyl.Jirka by mněl za pět dní 57 let a Zemětřesení by bylo album považováno dnes již za klasiku.Tam bylo to co vám chtěl hudbou říct a co chtěl vždy hrát.Před, hrál to co mu dovolili.Ale i tak je to nádhera.Ale všichní cítíte tu jeho odvázanost,že by to chtěl ještě dál,ale to nešlo.
  • Pisen

    Ahoj..jaka je podle vas nej.pisen od Jirky? *7*
    • Re: Pisen

      ptají se lidé *14* *14* *14*
      • Re: Re: Pisen

        JO Jo..taky dobra pisen *3*
    • Re: Pisen

      Mám rád všechny písničky i ty převzaté a méně známé...
      Lucrezia Borgia, Báječní muži, Šípková Růženka, Pohřeb přítele...
      • Re: Re: Pisen

        Nebude nějaký koncert,vždyť který zpěvák 30.let po smrti je stále tak populární? Pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!Již by to chtělo něco naplánovat,13.4.2011,ať se to stihne?!!!!!!!!!!!!!
        • Re: Re: Re: Pisen

          Kdo se toho chopí?
          • Re: Re: Re: Re: Pisen

            tak makejte,čas kvapí,když né jinak,tak
            musíme totó urobovat,pište a aktivujte!!!!!!!!!!!!!!!! j.
          • Re: Re: Re: Re: Pisen

            tak makejte,čas kvapí,když né jinak,tak
            musíme totó urobovat,pište a aktivujte!!!!!!!!!!!!!!!! j.
            zaatím to je *4 veta *13* *13*
          • Re: Re: Re: Re: Pisen

            SNAD HO NEKDO ZASTUPUJE,JSEM SLYSEL
          • Re: Re: Re: Re: Pisen

            Zdravím Rudu!To je trochu problém,ale každý problém je řešitelný *3* *3*
        • Re: Re: Re: Pisen

          Kdo se toho chopí?
          • IM MEMORIAL

            Tak vážení,dobrý večer!

            Velmi ráda bych věděla,kdo nám založí
            účet,abychom tam mohli zasílat peníze,pár týdnů se překulí.Jirka by slavil 60-let. Měli bychom mu nechat udělat
            ,,ZLATÉHO SLAVÍKA" IM MEMORIAL http://img.osobnosti.cz/smiles/11.gif_-))))))))))http://img.osobnosti.cz/smiles/11.gif
            SUTEČNĚ SI HO ZASLOUŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            DĚKUJI ZA ODPOVĚDI! .-)

            *4* *4* *4* *9* *4* *5* *3* *3* *3*
            • Re: IM MEMORIAL

              musíse to udělat,nešlo by to přes ten ,,HOLUBÍ DŮM",TAK,AŤ NÁM SEM NĚKDO NAPÍŠE CO,A JAK? LEA
            • Re: IM MEMORIAL

              tak ten napad,super a co dal?
              je jiz takova cena? vim,ze se hraje,asi
              musel bejt fakt dobrej,ja ho nezazil,
              ale moc zajimave:-) *14* *15* *14*
      • Re: Re: Pisen

        Pekny pisne jsou i soukrome nahravky Jirky..tam je to super.. *8*
  • legoplast

    achjo

    ahojky, bohuzel nez sem jirky poznala, tak uz byl po smrti.
    sem se taky mohla narodit driv *9*
    strasne mocinky moc ho zboznuju a take jeho pisne *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit