Přejít na výpis diskuzí

Jiří Mádl

OSOBNOST 31.12.2006 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Mádlovi, Kotkovi a podobným našim současným hereckým polenám se vyhýbám na míle daleko *11*
  • Přijde mi že nemá horní zuby....zdá se mi to?? :/
  • Ahojda

    Jirka je ten nejhezčí kluk,kteryho znam.....Nejhezčí je na nem jeho usmev s jeste hezcimi dolicky ve tvarich.Je proste nadhernej.... *5*
  • sympaťák

    *7*
  • Pro Jiirku

    čuss Jirko potkaly jsme tě dneska s kámoškou v metru a vlastně jsme na sebe koukaly i na muzeum byl si tam asi s bráškou že?možná pamatuješ *7* *8*
  • ...

    no tady je to hodne zvlastni i kdyz neverim ze ty odpovedi vam pise skutecne on pochybuju ze na to ma cas *13*
    • Re: ...JAJA

      AHOJ!!!!!!!!!!!!!!!!! JIRKO PREJU TI VSE NEJ K NAROZENINAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !JSEM TAKY VAHA JAKO TY JA SEM 16 -87 A TY 23-86 TAK ZATIM MOJE RODINA TI FANDI *3*
  • Jirka je fakt dost dobrej typek......A muze delat nekdo TLAKY....
  • POKRAČOVÁNÍ

    Smutny pohled do davu na brehu.
    Nase cest se v bizardnim pribehu
    zoufale zmita.

    Sasci se ve vilach opiji moci.
    A ja se ptam, jestli po tyhle noci
    muze jeste svitat?

    Ruze do usi, hlusi lide netusi,
    ze davno hmota zvitezila nad dusi.
    Pristi stanice je peklo, i kdyz slibeny byl raj.
    Prachy jsou pravda, obsah je forma
    a drza lez je propriste norma.
    Do mozku vrta skutecnost kruta, ze padl stin na muj kraj.
  • AHOJ

    AHOJKY JIRICKU BYLO TO MOC KRASNY KDYZ JSME SE OBIMALI NA MOSTECH2006 V PREROVE MOC JSI KRASNY PA A NAPIS *14* *14* *14* *3* *4*
  • Mám Tě ráda!!!

    Ahoj Jirko,Jáchyme,Filipe,Vašku! Jak se máš? Prosím Tě, dostal jsi přání k narozkám od Olgy Moiseevý? Jestli ano, tak jsem moc ráda! Moc Ti fandim a už 7x se mi zdály o Tobě sny! *14* *14* *3* . Tak ahoj,Jirko.Prosím odepiš!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit