Přejít na výpis diskuzí

Jiří Mádl

OSOBNOST 31.12.2006 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau♥ Jenom te chci podekovat za tu fotku v praze ,na ten den uz nikdy nezapomenu! Byla sem tak stasna!Doufam ze ti jednou zase uvid im!!!!!!! ach jo chtela bych ti neja k poslat tu fotku! doufam ze si me pamatujes! sem anglicanka pamatujes...? mama nas vyfotila! jo a nesmej se na moje Cestinu moc mi to nejde... byla sem v cechach jenom tri roky! a dostala sem 4 s ces tiny .doufam ze pamatujes!

    Jo a muj bracha by chtel bejt herec ale newi kde ma zacit! je mu 11 a umi lip Cesky nez ja! a je strasne legracnej...
    on by udelal vsechno aby mohl bejt herec! ...... a mama.... tak ta by byla stasna jak neco!
    nemohl bys mi nejak poradit! Prosiiiim


    jo a na ty fotce vypadas skvele!!!!

    MTSMR! *14* *14* *14*
    • Re: ♥lowwwe

      *4* *14* *14* jiři ja jenom chci ze si hodne hesky kluk pozdravuj sve kamarady *14* *14*
      • Re: Re: ♥lowwwe

        Ahoj Jirka si super herec aj s Vojtkom
  • jirka

    ahojky libi seme jrka jako kluk je proste nadhernej a fajn newite nekdo kontak na nej jestli jj tak me ho poslete na email a nebo jestli mate naky jeho fotecky tak taky jj diky moc... *14*
  • sharon1

    Jirka

    Jirka je strašně moc nej a je strašlivě podobnej mímu bratránkovi *5*
  • zeleninka

    Jsi fakt dobrej

    Jirko já tě fakt žeru jsi fakt dobrej herec a je to těžké stát se hercem protože já chci být herečka víš? *14* *3*
  • ahoj jirko cetl jsem ze budete natacet raftaci a ze reziser potrebuje jeste dva herce priblizne stejneho veku.tak se kdys tak ozvi.doufam ze si pamatujes jak jsme te podkali v praze v metru.tak zetim cau.nebo muzes i zavolat-603322702.
  • Přečetl jsem si rozhovor s J.Mádlem a vůbec nechápu, že na jedné straně si pevně stojí za klipem Přemluv bábu, což je ostatně jeho věc, ale pak chce, aby stát financoval kompletně natáčení filmů. Čili já to chápu takto: Kapitalismus chválím, ale případné ztráty z podnikání socializovat- ty ať platí všichni! Není v tom rozpor? Asi ne, je spousta takových - zisk je můj, ztráta je nás všech.
    • Jenom jsi to nepochopil. *2*
  • Jakpak ses mel v Italii??? *1*
  • sympatak

    jirko a jestli si ctes nase vzkazy tak muzes me neco napsat na email diky rada si s tebou pokecam.......... *3* *14*
  • CAU

    AHOJ MÁDLÍKU SEŠ FAKT SUPER KLUK MAM TE RADA TVÉ FILMI ZBOŽNUJU SOU FAKT SUPER.RAFTACI SOU FAK SUPER. MAM TE RADA *14* *3* *8*
  • Hnus

    Mádle zklamal jste jako člověk na celé čáře !!! Propůjčit se takové svinstvu je hanebnost *16*
    • Re: Hnus

      NEZKLAMAL,ONO UŽ SE O NĚM VĚDĚLO ŽE JE IDIOT,AKORÁT PŘEDČIL NEJHORŠÍ MOŽNÉ OČEKÁVÁNÍ !! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit