Přejít na výpis diskuzí

Jiří Macháček

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mazec :)

    Já ho viděla asi před měsícem na fesťáku a jako neměl chybu! Nejsem žádnej fanoušek Mig 21, normálně by mě nenapadlo si je pustit. Ale na tom fesťáku mě fakt hrozně bavil - furt tam měl ňáký hlášky a nakonec zpíval hymnu :)
  • Thailand

    Cau jiro,
    mam dotaz.Si dobry typek a chcem sa iba optytat ci si bol na prelome oktober(rijen)a november(listopad) v thajsku na Ko-lantha.A ked ano tak sme ti kyvali z tuk-tuk u.Dakujem za skoru odpoved.
    Hanze s Dublinu
  • Odpolední koncert

    Milý Jirko, moc se mi líbí tvoje písničky, rád je poslouchám a tančíme na ně se sestrou Barčou. Je nám 7 a 4 roky a rádi bychom šli na Váš koncert. Rodiče nás však na večerní koncert nechtějí vzít s sebou. Proto Tě prosíme o nějaký odpolední koncetr!!!

    Děkujeme.

    Martin a Barča Babuškovi
  • Znakomity aktor

    Znakomity jest ten wasz aktor Jiri Machacek, bardzo go lubie :) Pozdrawiam braci z poludnia:)

    Irek
    • Re: Znakomity aktor

      spejrdalaj chuju-chod do pice polak zajebany
      • Re: Re: Znakomity aktor

        tady jsme přátelé svědky evropského multikulturalismu. Z českého webu o českém herci vyhazuje Slovák Poláka. Navíc naprosto nepochopitelně. *7*
  • naj

    mam velmi rada filmy Jirku a hudba MIG21 je uplna pecka. Aj na Slovensku je velmi oblubeny. *3*
  • Nej..

    nej českej herec...!!! *3*
  • JIrka....prostě klasik...a hlavně po ránu

    Jirka...kde se objeví, tak je to prostě konzert... :-)
    Úplně úúžasnej herec s charakterem...a i v Návratu idiota je super...ale nejlepší je stejně v Horem pádem, jakožto "bejk" :-)
    jen tak dál.... *5*
  • Upe božííí

    Jirko si fakt suprovní.Byla sem na flédě a nečekala sem že to bude takový hukot.hltám všechny filmy kde hraješ a hned sem si musela sehnat tvoje cdčka.Obdivuju všechno co děláš. *14*
  • Vystoupení

    Dobrý den, pane Macháčku,
    tento e-mail je spíše pracovní než zábavní. Jsme Kulturní a společenské středisko "Střelnice", které pořádá ve dnech 15. - 17. června 2007 tzv. oslavy města. Rádi bychom vás požádali, máte-li volný termín, zda-li by jste v rámci této akce nevystoupil. Oslavy probíhají na náměstí v Českém Těšíně s vysokou účastí návštěvníků. Máme přislíbenou účast Alice Springs, P. Bendeho a přijede i Peha. Ovšem Vás bychom zařadili jako hlavní hřeb večera dne 16. 6.
    Děkuji za odpověď a těšíme se na spolupráci.
    S pozdravem Dagmar Černochová, KaSS "Střelnice", tel. č. 603 588 923
  • Zdravim Vás, Jiří, z V. Zernosek kousek od Litaku, jaka bude har Na dotyk? Docela me zaujala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit