Přejít na výpis diskuzí

Jiří Macháček

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dante ma pravdu
  • hale jestli budes hrat s vicou tak nejsi dobrej *10*
  • Jirko, jsi naprosto NEJ
  • si dobrej herec
  • jen tak pro info vica a ty
  • Jirko, už nehraj. Prosím, už ne, už ne...
  • přáníčko

    JIŘÍKU!KRÁSNÉ NAROZENINY!POHODU,DOBROU NÁLADU A TROCHU TEPLÍČKA PŘI LETOŠNÍ NAROZENINOVÉ KOUPELI!POŘÁDNĚ TO OSLAV!ČAUKY V ŽAMBERKU!
  • machacek je zviiiire!!!

    majales brno..upe nejviiiiic!!! *5* hlavne ta kytara *5*
  • přání

    Milý Jirko
    Přání k Tvým narozeninám všechno nejlepší
    hlavně přání dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4*
  • Jirka jako mimino

    Tak tady najdete fotku, jak Jirka vypadal jako mimino. Nadherny. ;)
    http://www.facebook.com/#/photo .php?pid=3929321&id=269525547454
  • 12.12.

    ten koncert včera v Plzni...byl upe božiiiiiiiii!!! *14* *14*
  • Zdrrrrravíme Jirrrrrrku!

    Náš 3.letý syn dnes řekl poprvé nádherné RRRRRRRRRRRRRR! Děkujeme a posíláme pusu všem, co se nějak podílí na písni MalotRRRRRaktoRRRRRREM! Ráno když šel do školky si zpíval Poť si mě vyfotit, jak tam na taktodu sem, jak sem osčesen... Mami, já sem byl včeda taky osčesen! A když zpíval DrRRn DRRRRN DRNDRNDRN..... Najednou z něj vypadlo nádherrrné ukázkové RRRR!Mě spadl obrrrovský šutrrr ze srrrrdce, protože se jmenuje Marek Trš! KRRRRÁSNÉ RRRRRRRRRÁNO VŠEM! Hlavně našemu prrrddloušovi Machajdovi!!!
  • hanyka

    Boží

    Jirka super šoumen ... Ať žije štěrkovna a 56 !!!!!!!!! *4* Supééééééééééééér *14*
  • Jirka

    tak Jirky mám fakt ráda. Je to dost dobrej maník. *15*
  • Hustej

    Nej kdy6 byl Standa v tom Jedna ruka netleska.Nej scenky *1*
  • mish198

    Skvely herec:)

    Predvcerom som videla premieru tvojho filmu aj teba osobne ked si vychadzal z kina,vyzeral si naozaj uzasne aj vo filme aj v skutocnosti,skoda ze sa nedalo ist blizsie:)budem rada ked mi niekedy odpovies,vele vela uspechov prajem,ahoj
  • Za mooc

    Kořeň jak swiňa upl 100% , jak hraje.Mooc žeru toho chlápka :) *1*
  • první začátky

    Zajímalo by mě Jirko, zda jsi v úplných začátcích vystupoval s bratry Troskovými (neboli bratry Tlačbabovými) po vysokoškolských klubech. Dík pokud odpovíš *4*
  • eviii37

    =)

    je prostě nejlepšíí:) herec, zpěvák.. prostě tejpek má svoje kouzlo.. Mrtě ho žeru:-P *14*
  • Pozdrav

    Máš kouzlo pro druhé pohlaví, mně osobně se vedle všeho ostatního líbila charitativní akce v Keni, přeji i nadále krásný život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit