Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dopita

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vážený pane dopita vy se divíte, že vás vypískali? Vždyť spousta lidí vědolo jak na tom jste. A víte kolik lidí vy a vaši spoluhráči jste připravili o zaměstnání. Nestačilo by vám, kdybyste žil tak jako normální Čech - tedy spíš člověk žijící v České republice. Když jsem slyšela, že zase nejsou peníze na výplatu hokejistů, šílela jsem. Taky to tak dopadlo díky Vám jsem dopadla jako mnoho jiných a jiných - tedy bez práce - v letech blízko či daleko do důchodu a mládí je fuč. Hlavně že vy a jiní se máte dobře. Teď se snažíte kdo ví za kolik jinde a kdo ví kolik lidí zase přijde o práci. Je mi to líto. Mám ráda sport - hokej, fotbal - vůbec sport ale od té doby co Vy jste hrál ve Vsetíně a vše dopadlo jak dopadlo můžu říct, že Vás nemusím a o ostatním si myslím své. Má vůbec tento sport v dnešní době ještě něco společného se sportem nebo Vám jde jen o peníze. A Vy se divíte. I Vy bude jednou mít věk na důchod a ... ale Vy vlastně už budete zabezpečný až do třetího kolena bez práce bez....
    • Re:

      hele babo co to jedes do jirky jak te mohl pripravit o misto ? byla jsi jeho soukroma osetrovatelka ? pokud jo mohla si zustat i nadale a nenavazej se do lidi co hraji za penize hokej ti hraci si oceneni zaslouzi nepoti se na lede pro legraci ale za ucelem divakum doprad radost ze hry . a pokud verejne v diskuzi urazis ze te dopita pripravil o misto aspon udej jak a co aby sme to i mi obycejni lidi ostatni vedeli .... takhle to vypada jako lacina ....
    • jirjir

      Re:

      Nic o tom nevi tak at se stará raději o sebe !!!!
    • Re:

      Co to píšeš za krávoviny,raději sem nelez,když o něm nic nevíš!!!!!! *16*
      • Re: Re:

        Ahojte lidi. Já jsem chodila s Jirkou do školy a už tehdy to byl skvělý kluk. Doufám že mu to zůstalo. Přeji ti aby ti to ještě dlouho hrálo- jseš třída. Hlavně zdravíčko. Čauky Jana M. *3*
    • Re:

      Napřed se nauč pravopis a pak tady někumu vytýkej, že se nechová jak pravý Čech! Právě, že se zachoval jako jeden z mála hokejistů, tak jak měl a zůstal věrnej našemu národu! To co píšeš je směska blbostí hodná dementního dítěte. Víš ty vůbec na kolik třetin se ten hokej hraje? Navíc tvůj komentář nějak nemá smysl, pana Dopitu může urazit jenom inteligent, ale to ty očividně nejseš, takže smůla. *1*
    • Re:

      Co to plácáš?Vždyt to nemá hlavu ani patu!
      • Re: Re:

        to fakt nevím co to plácá*16* ,měl by se podívat na kratěnu s brošem,ty utěkali za prachama,jirka je kapacita,fakt pan hokejista a osobnost exhtraligy.Fandil jsem mu ve vsetíně,no vsetínu fandím furt ikdyž mu to nejak moc nestřílí *5*
  • Ahojky. Držím Ti palce. Chomoutovačka.
  • miluju dopitu *14*
    • Re:

      Já taky!!!! *14*
  • ?????????

    Má JIŘÍ DOPITA NECO SPOLEČNÝHO S PŘEROVEM? *4* *3*
  • Pan hokejista

    Dobrý den, zdravím všechny fanoušky pana Dopity. Pokud dovolíte - podle mého skromného názoru URČITĚ patří mezi naše nejlepší hráče, v extralize určitě, proč výrazně neprorazil v NHL to netuším, snad je natolik patriot, že dlouho nevydrží v cizině. Držím mu palce, aby ještě něco předvedl a hlavně aby mu vydrželo zdraví. Ahoj. *14* *4*
  • jeho tým :)

    ješt že jde teďka Dopita do Komety :)
    To bude něco.... *3* *1* *5* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit