Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dopita

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Dopita chtěl bych Vám poděkovat za všechno co jste pro náš český hokej udělal, jak v reprezentaci, tak na klubové úrovní. To jak jste zvedl hokej v Olomouci spolu s panem Fialou, klobouk dolů! Škoda že už Vás na ledě neuvidíme,ale zato co jste dokázal Vám patří velké Díky! byla radost sledovat zápasy ve kterých jste hrál!
  • nejlepší centr všech dob...Mario a Wayne,prominte! *1* *16* *5* *15*
  • jirka dopita

    Dopita je vynikající hráč účastník osmi mistrovství světa 2 olympiád 2 světových pohárů několik desítek euro hockey tour kanonýr elitních střelců několinásobný mistr ligy čtyři goly vstřelené v nhl vítěz zlaté hokejky střelec důležitých golů na ms 1997 rozhodující gol proti Rusku v zápase o bronz nebo vyrovnávací gol 5 minut před koncem normální hrací doby ve finále ms 2001 v Hannoveru Autorita a matador který když nebyl zraněný tak vždycky přijel A když náhodou ne tak se nevymlouval a řekl to na rovinu Jirka je vynikající hráč
  • Re:

    hele babo co to jedes do jirky jak te mohl pripravit o misto ? byla jsi jeho soukroma osetrovatelka ? pokud jo mohla si zustat i nadale a nenavazej se do lidi co hraji za penize hokej ti hraci si oceneni zaslouzi nepoti se na lede pro legraci ale za ucelem divakum doprad radost ze hry . a pokud verejne v diskuzi urazis ze te dopita pripravil o misto aspon udej jak a co aby sme to i mi obycejni lidi ostatni vedeli .... takhle to vypada jako lacina ....
  • jeho tým :)

    ješt že jde teďka Dopita do Komety :)
    To bude něco.... *3* *1* *5* *15*
  • jirjir

    Re:

    Nic o tom nevi tak at se stará raději o sebe !!!!
  • Re: Dopi

    mým nejoblíbenějším hokejistou *1*
  • Dopi

    Jirka byl, je a bude mým nejoblíbenějších hokejistů v ČR. Prožívala jsem tu éru Vsetína, a proto je mi teď líto, že je hokej ve Vsetíně, tam kde je. *9*
  • minka

    JIIIIRKA

    Tvé zásluhy ve Vsetíně ti nikdo nikdy neodepře! Vsetín byl, je a bude vždycky nejlepší!!! Pro nás budeš vždycky jeden z nejlepších hokejistů! Všichni vsetíňáci jsou nejlepší!!!
  • Spěchá

    Ja jsem taky Jirkova spolužačka.Potřebuji na
    něj kontakt,ohledně třídního srazu.Jirko,jestli můžeš,tak se prosím ozvi!Sraz bude 20.září ve 13,30hod ve Sportu!
  • Re: Re:

    Ahojte lidi. Já jsem chodila s Jirkou do školy a už tehdy to byl skvělý kluk. Doufám že mu to zůstalo. Přeji ti aby ti to ještě dlouho hrálo- jseš třída. Hlavně zdravíčko. Čauky Jana M. *3*
  • Re:

    Co to píšeš za krávoviny,raději sem nelez,když o něm nic nevíš!!!!!! *16*
  • Re:

    Já taky!!!! *14*
  • Pan hokejista

    Dobrý den, zdravím všechny fanoušky pana Dopity. Pokud dovolíte - podle mého skromného názoru URČITĚ patří mezi naše nejlepší hráče, v extralize určitě, proč výrazně neprorazil v NHL to netuším, snad je natolik patriot, že dlouho nevydrží v cizině. Držím mu palce, aby ještě něco předvedl a hlavně aby mu vydrželo zdraví. Ahoj. *14* *4*
  • DOPI

    Jirka Dopita je Pan hokejista!!
    Je prostě SKVĚLÝÝÝ !!! *15* *14*
  • Re:

    Napřed se nauč pravopis a pak tady někumu vytýkej, že se nechová jak pravý Čech! Právě, že se zachoval jako jeden z mála hokejistů, tak jak měl a zůstal věrnej našemu národu! To co píšeš je směska blbostí hodná dementního dítěte. Víš ty vůbec na kolik třetin se ten hokej hraje? Navíc tvůj komentář nějak nemá smysl, pana Dopitu může urazit jenom inteligent, ale to ty očividně nejseš, takže smůla. *1*
  • Re: Re:

    to fakt nevím co to plácá*16* ,měl by se podívat na kratěnu s brošem,ty utěkali za prachama,jirka je kapacita,fakt pan hokejista a osobnost exhtraligy.Fandil jsem mu ve vsetíně,no vsetínu fandím furt ikdyž mu to nejak moc nestřílí *5*
  • Re:

    Co to plácáš?Vždyt to nemá hlavu ani patu!
  • ?????????

    Má JIŘÍ DOPITA NECO SPOLEČNÝHO S PŘEROVEM? *4* *3*
  • ssssssssss

    DDDDDDDDDDDDDDOOOOOOOPPPPPPPPPPPIIIIIIITTTTTTTTTTT TTTTTTAAAAAAA JJJJJJJEEEEEE MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!! *16* *15* *1* *3* *4* *9* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit