Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dopita

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju dopitu *14*
  • Forever

    Dopita is the best player in the World *15* . At zije!!!
  • Nevite jestli je Jiri Dopita ve F. Laznich? *5*
  • Ahojky. Držím Ti palce. Chomoutovačka.
  • vážený pane dopita vy se divíte, že vás vypískali? Vždyť spousta lidí vědolo jak na tom jste. A víte kolik lidí vy a vaši spoluhráči jste připravili o zaměstnání. Nestačilo by vám, kdybyste žil tak jako normální Čech - tedy spíš člověk žijící v České republice. Když jsem slyšela, že zase nejsou peníze na výplatu hokejistů, šílela jsem. Taky to tak dopadlo díky Vám jsem dopadla jako mnoho jiných a jiných - tedy bez práce - v letech blízko či daleko do důchodu a mládí je fuč. Hlavně že vy a jiní se máte dobře. Teď se snažíte kdo ví za kolik jinde a kdo ví kolik lidí zase přijde o práci. Je mi to líto. Mám ráda sport - hokej, fotbal - vůbec sport ale od té doby co Vy jste hrál ve Vsetíně a vše dopadlo jak dopadlo můžu říct, že Vás nemusím a o ostatním si myslím své. Má vůbec tento sport v dnešní době ještě něco společného se sportem nebo Vám jde jen o peníze. A Vy se divíte. I Vy bude jednou mít věk na důchod a ... ale Vy vlastně už budete zabezpečný až do třetího kolena bez práce bez....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit