Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k svátku

    Krásný svátek plný pohody a sluníčka přeje Míša. *4*
  • Fakt pekná

    Včera som si pozrel seriál Dobrá čtvrť a veľmi ste sa mi páčila v tom novom účese a veľmi vám to pristalo. Super.
    Pozdravujem Vás, všetko dobré. *3*
    • Re: Fakt pekná

      opravujem: pozrela ...
      Trošku sa ponáhľam :-)))
  • Pani Janka

    Pani Janka ste milá a sympatická herečka.Teším sa,že vás vidím v seriálu Dobrá čtvrt. Vyzeráte tam výborne a zoštíhleli ste že? Prajem vám veľa šťastia,zdravia a radosti v rodine.
  • Přání k jubileu

    Ač opožděně, blahopřeji Vám k Vašemu jubileu, přeji hodně zdraví a pohody. Mám Vás velice ráda. Vaše Manon Lescaut mě okouzlila, zbožňovala jsem Vás v Záhořanském honu, v pohádce O Pomněnce, kde jste hrála s manželem. Skvělá jste ve filmech Jak vytrhnout velrybě stolič-ku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Tyto filmy jsem naučila milovat i svého vnoučka. Přeji Vám ještě hodně krásných rolí, protože Vaše a manželovo jméno je vždy zárukou kvality pořadů. Díky moc. Alena *4*
  • Pani Janka

    trošku som pozabudol na vaše jubileum, o to však úprimnejšie vám želám veľa zdravia, radosti a úspechov. Teším sa keď vás zase uvidím na tv obrazovke. *4* *4*
  • ....

    Paní Preissová dokazuje, že nejen muži zrají jako víno. Je to velmi krásná, kultivovoaná a chytrá paní. Jen více takových.
  • Přání

    Milá p. Preissová, k dnešnímu krásnému jubileu Vám ze srdce přeji vše nejlepší, především hodně zdraví a to nejen Vám, ale celé Vaší rodině. Moc bych si přála Vás vídat častěji jak na obrazovce, tak také v ND. Zuzana M.
  • Vše nejlepší

    Vážená paní Preissová!!!!!K Vašemu krásnému jubileu Vám přeji mnoho štěstí, hlavně tedy toho zdraví, protože to je nejdůležitější, štěstí do života!!!!Ať se Vám vyplní všechny Vaše nejtajnější sny a přání!!!!Tomáš Kiš
  • gratulace

    připojuju se gratulaci paní Zuzany,protože se mi líbí. *4*
  • Blahopřeji!

    Drahá paní Preissová, přijměte, prosím, mé nejupřímnější blahopřání k Vašemu zítřejšímu jubileu! Mám Vás ráda od prvního setkání na obrazovce v roli Manon Lescaut a pak mnoha dalších. Vy a Vaše rodina pro mně vyzařovala krásu stabilní a pevné rodiny a velmi mi pomáhalo ve zlých dobách, kdy se ta moje vlastní, bohužel rozpadla, že Vás mám nablízku a mohu vidět, že lze krásnou rodinu udržet. Dnes ji už mám znovu, takovou, jakou jsem si přála a i za to, že jsem od Vás mohla čerpat naději, Vám velmi velmi děkuji. Přeji pevné zdraví, radost z Viktorky a kluků, které jsem potkávala ještě jako malé, a krásný život s Vaším milovaným manželem.M.H.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit