Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji!

    Drahá paní Preissová, přijměte, prosím, mé nejupřímnější blahopřání k Vašemu zítřejšímu jubileu! Mám Vás ráda od prvního setkání na obrazovce v roli Manon Lescaut a pak mnoha dalších. Vy a Vaše rodina pro mně vyzařovala krásu stabilní a pevné rodiny a velmi mi pomáhalo ve zlých dobách, kdy se ta moje vlastní, bohužel rozpadla, že Vás mám nablízku a mohu vidět, že lze krásnou rodinu udržet. Dnes ji už mám znovu, takovou, jakou jsem si přála a i za to, že jsem od Vás mohla čerpat naději, Vám velmi velmi děkuji. Přeji pevné zdraví, radost z Viktorky a kluků, které jsem potkávala ještě jako malé, a krásný život s Vaším milovaným manželem.M.H.
  • Přání

    Milá p. Preissová, k dnešnímu krásnému jubileu Vám ze srdce přeji vše nejlepší, především hodně zdraví a to nejen Vám, ale celé Vaší rodině. Moc bych si přála Vás vídat častěji jak na obrazovce, tak také v ND. Zuzana M.
  • gratulace

    připojuju se gratulaci paní Zuzany,protože se mi líbí. *4*
  • Poděkování!

    Vážená paní Janko,
    asi se budete divit, proč Vám píši, když narozeniny už byly,a Váš svátek ke jménu teprve čeká...Ale víte, už je tomu třicet let, co naše duše pohladil první z nezapomenutelné dvojice filmů, ve kterém jste se představila a spoluvytvořila nezapomenbutelnou trojici...Bylo to nejkrásnější, co jsem viděl a pokaždé, když si filmy pouštím, je mě nějak zvláštně u srdce, asi tak, jak se cítite u čiré lesní studánky. Zejména, když vidím neobyčejně krásnou ženu v přesvědčivém hereckém představení. Přijměte upřimné poděkováni za tuto radost, ktoru přinášíte. Přeji Vám pevné zdraví, aby jste tuto pohodu všem divákům, přátelům i ctitelům ještě dlouho přinášela (vím, o čem mluvím, naše roky narození jsou stejné). Ještě jednou VELKÉ DÍKY! *14*
  • snake666

    nazdárek

    Paní Preissová je jedna z mých oblíbených hereček....Zub času hlodá nás všechny, ale i přes přibývající vrásky je paní Preissová pořád nádherná žena. Pořád má ten neodolatelný pohled maminy Anny....ahoj *3*
  • Janka Preissova

    Skvela herecka a uzasna jemna dama! Co viac dodat?!Skoda ze je takychto mimoriadnych osobnosti v sucastnej kinematografii tak malo.
  • Pani Janka

    je to sympatická a príjemná dáma. Chcel by som vás vidieť na obrazovke častejšie.Želám všetko dobré !!!! *3*
  • hodnocení

    Paní Preissová patří opravdu mezi naše přední herečky,stejně jako její manžel Viktor Preiss mezi naše nejlepší herce.Nedivím se pak,že i jejich syn je vynikající herec,který bude také brzy patřit mezi naše přední herce. *14*
  • Pani Preissova

    Dobry den pani Preissova ! Ste skvela herecka . Dufam ked otvoria po rekonstrukcii Slovenske komorne divadlo v Martine tak budem rad ked pridete zahrat nejaku divadelnu hru a budete hrat v nej hlavnu ulohu a dufam ,ze to bude komedia. Rad by som Vas viac videl aj na Tv obrazovke hrat v komediach. Dovi Brano z mesta Martin (Slovensko) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fakt pekná

    Včera som si pozrel seriál Dobrá čtvrť a veľmi ste sa mi páčila v tom novom účese a veľmi vám to pristalo. Super.
    Pozdravujem Vás, všetko dobré. *3*
    • Re: Fakt pekná

      opravujem: pozrela ...
      Trošku sa ponáhľam :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit