Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší

    Vážená paní Preissová!!!!!K Vašemu krásnému jubileu Vám přeji mnoho štěstí, hlavně tedy toho zdraví, protože to je nejdůležitější, štěstí do života!!!!Ať se Vám vyplní všechny Vaše nejtajnější sny a přání!!!!Tomáš Kiš
  • Milá paní Preissová,

    Vážená paní Preissová, dnes jsem si o vás přečetla článek v Blesku a je mi smutno, že vás není vidět na obrazovkách televize.Jste pro mne ta nejkrasnejší herečka a nejoblíbenější a moc bych si přála Vás vídávat často v nějakém filmu,nebo televizní hře.Jste pořád velmi krásná, co na tom, že člověk stárne? I to patří k životu a nakonec, stárnutí potká každého z nás. Přeji Vám hodne zdraví i Vašemu manželovi panu Preissovi, kterého také obdivuji jako herce,budu čekat, snad se ukážete někdy v nějaké hře a já nebudu muset až do Prahy, ale prostě pustím telku ,jako kdysi a uvidím Vás.Přeji ještě jednou hodně zdraví a radosti ze života. Jiřina *4*
  • Pani Janka

    trošku som pozabudol na vaše jubileum, o to však úprimnejšie vám želám veľa zdravia, radosti a úspechov. Teším sa keď vás zase uvidím na tv obrazovke. *4* *4*
  • k svátku

    Krásný svátek plný pohody a sluníčka přeje Míša. *4*
  • Jana Preissová je ta nejlepší a nejůžasnější herečka,kterou znám. *4*
  • RE: Anna

    A já jsem SI zamilovala všechny 4....Annu, Vaška, Luboše a dědu......pro mě nerozlučná čtyřka *3* *14*
  • ludmilahej

    narozeniny

    Dobrý večer,paní Jano budete mít narozeniny a já bych vám chtěla popřát hodně zdraví ,štěstí a spokojenosti do dalších let.Trochu mě mrzí že už vás moc nevidím hrát.moc vás mám ráda. *4* Ludmila
  • Přání k jubileu

    Ač opožděně, blahopřeji Vám k Vašemu jubileu, přeji hodně zdraví a pohody. Mám Vás velice ráda. Vaše Manon Lescaut mě okouzlila, zbožňovala jsem Vás v Záhořanském honu, v pohádce O Pomněnce, kde jste hrála s manželem. Skvělá jste ve filmech Jak vytrhnout velrybě stolič-ku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Tyto filmy jsem naučila milovat i svého vnoučka. Přeji Vám ještě hodně krásných rolí, protože Vaše a manželovo jméno je vždy zárukou kvality pořadů. Díky moc. Alena *4*
  • Krásne vianoce

    Janka prajem Vám krásne a pohodové Vianoce v kruhu svojich blízkych a všetko najlepšie v roku 2009
  • ....

    Paní Preissová dokazuje, že nejen muži zrají jako víno. Je to velmi krásná, kultivovoaná a chytrá paní. Jen více takových.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit