Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janka Preissova

    Skvela herecka a uzasna jemna dama! Co viac dodat?!Skoda ze je takychto mimoriadnych osobnosti v sucastnej kinematografii tak malo.
  • Pani Preissova

    Dobry den pani Preissova ! Ste skvela herecka . Dufam ked otvoria po rekonstrukcii Slovenske komorne divadlo v Martine tak budem rad ked pridete zahrat nejaku divadelnu hru a budete hrat v nej hlavnu ulohu a dufam ,ze to bude komedia. Rad by som Vas viac videl aj na Tv obrazovke hrat v komediach. Dovi Brano z mesta Martin (Slovensko) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pani Janka

    je to sympatická a príjemná dáma. Chcel by som vás vidieť na obrazovke častejšie.Želám všetko dobré !!!! *3*
  • jana preissová

    prostěn úžasná!!!!!!!je to moje nejoblíbenější herečka *3*
  • Skvělá herečka

    Paní Preissová je opravdu skvělá herečka!Moc ji obdivuji!Nedávno si společně s paní Blankou Bohdanovou zahrála v Litoměřicích divadelní hru s názvem VABANK.Pochopitelně jsem se přišel podívat,protože by byla opravdu veliká škoda,kdybych si nechal ujít paní Preissovou při jejím hereckém výkonu!Paní Preissová byla fantastická!Paní Preissová byla,je a vždycky bude mým vzorem!Já si osobně myslím,že paní Preissová patří k našim nejlepším herečkám,jaké tato země může mít!Já a moje rodina se pokaždé rádi podíváme na filmy,či seriály,kde paní Preissová účinkuje!Jen doufám,že se jednou s paní Preissovou budu moct také setkat osobně!Přeji jí mnoho úspěchů v její herecké kariéře,ale i v osobním životě!!! Váš FANDA:Tomáš Kiš
  • Skvělá herečka

  • ahoj

    Ahoj ráda se dívám na film jak tatínka poslat.......atd.,chtěla bzch se s tebou seznámit prosím *7* *9* *9* *9* *9*
  • Jana Preissová je ta nejlepší a nejůžasnější herečka,kterou znám. *4*
  • Nic noveho

    To u ni neni nic noveho.
  • Dobrá čtvrť

    Chtěl bych podotknout, že její výkon v tomto seriálu byl velmi presvědčivý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit