Přejít na výpis diskuzí

Jana Bobošíková

OSOBNOST 16.10.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S paní Bobošíkovou jsem několikrát mluvil osobně i ji sledoval na několika veřejně přístupných setkáních. Pro Janu je česká politika adrenalin. Dovede se vyjádřit doslova ke všemu, to neznamená, že vše ví, nepůsobí "přechytrale". Ale své postoje dokáže zdůvodnit i z titulu případné funkce prezidenta ČR. Mluvil jsem v kuloárech s jejím manželem, jsou kompaktní dvojice. Byla by to vynikající prezidentka a skvělá reprezentantka České republiky ve světě.
  • Dobrý den paní Bobošíková, se zájmem jsem si přečetl Vaši knihu Nebudu mlčet.
    V mnohém mě zaujala natolik, že jsem se k přečtení opět vrátil. Z knihy vyplývá, že se dovedete odvážně postavit k nešvarům v ČT a vůbec k nešvarům v celé společnosti. Ať už se jednalo o hospodaření v ČT a úrovni vzdělaní některých zaměstnanců. Celkem mě překvapilo, že spousta lidí dodnes v ČT pracuje. Bohužel jste si tímto vytvořila spoustu nepřátel, ale to jeden z atributů, když se píchne do vosího hnízda. Je to ale na delší debatu.
    Tímto bych Vám chtěl do dalších aktivit popřát spoustu úspěchů a nenechte se otrávit. Zdeněk Horák Moravský Krumlov
  • Dobrý den,
    po dnešním dnu musím zde napsat, že jsem paní Bobošíkové moc fandila, chtěla ji volit, nemohu však pro její návštěvu u komunistů a její výroky tam. Mé rodině - matce a dědovi-velmi ublížili, ač nic špatného neudělali, jen vlastnili statek. Ze zabaveného majetku dostali malinkou část, ale ublížení na duši a trápení rodiny je mnohem větší a přeneslo se i na nás děti přes mou mamku, to trápení ji poznamenalo nenávratně.Vyhrožování mé osobě na gymnáziu je proti tomu nic, o tom se rozepisovat nebudu. Bohu dík za svobodu, ač není bez problémů.
    Bohužel tedy, s názory ohledně EU, suverenity souhlasím, ale volit budu pana Sobotku. S pozdravem I.B.
  • Zdravím a reaguji na Váš včerejší rozhovor,obdivuji ,že jste byla tak slušná a neobjasnila moderátorovi jisté věci tedy hlavně kolik členů SSM sedí ve vládě, v parlamentu,senátu, pak kolik dalších přeběhlíků charakterních bylo nejen v SSM ale v KSČ a mnozí další adepti na prezidenta byli nejen v SSM ale v KSČ ale oni jako museli aby mohli dělat to co chtěli ted K S Č a to moderátorovi nevadí ale ssm jo. A co současný svazák premier jeho rodiná anamnesa je více než zajímavá ale ne jen jeho, co Dr Sobotka jeho KSČ a VUML a mnozí další, vadí mě všichni karieristi,přeběhlíci a ti co mění názory,moment. nejhorší Peak která s kalouskem ač nezvolená banda práská bičem.SSM byla doba kdy tam byli všichni, chodili jsme ve svém čase na brigády, pomáhat ve špitálech a mnoho dalších akcí no neměli jsme týdení technoparty to nebylo ale také by na to nebyli peníze a přesto z nás vyrostli slušní lidé. prosím Vás pro příště se braňte více a nenechte se těmito klučíkama takto odbývat co za tímto moderátorem stojí so udělalpro tuto společnost. Byla jste moc mírná a slušná a at se ptá dalších Fischera,Dlouhého, ale i zpětně všech co sedí v teple a podílí se zhoubně na zkáze tété země co pro nás udělali jako pro vlast a kolika stranami včetně KSČ prošli. Zdravím a trochu razantnosti pro příště .Držím palce.
  • Dobrý den paní Bobošíková, je smutné, že u nás není právo o které se můžeme opřít a musíme se práva domáhat. Na druhé straně, dle mého názoru, vzhledem k vaší minulosti, rozprav a prohlášení, nejste vhodným kandidátem na prezidenta. To už raději Avatara. I tak vám přeji příjemné vánoční svátky.
  • Vyliž si.....
  • Přeji i celá moje rodina paní Janě Bobošíkové krásné prožití Vánočních svátků a pevné zdraví v Nověm roce 2013 i spoustu štěstí při volbě prezidenta ČR. Pavel Jánoška s rodinou
  • Málokdo pochopil proč se pani Bobošíková "dostala do volby prezidenta v roce 2007" Byl to dobrý tah, který zamezil pravdoláskovým blouznivcům vstup na hrad.Byl to dobrý tah, který momentálně tehdy vyhovoval komunistům,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit