Přejít na výpis diskuzí

Jana Bobošíková

OSOBNOST 16.10.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano,já bych si přála mít za prezidentku paní Bobo.Je to hezká ženská a potom,raději koukám na hezké lidi než na ošklivky.A konečně by někde byla žena.
    • naivní tele

      v roce 1990 jedno podobné tele chtělo Václava Klause za premiéra proto, že má hezký knír
  • Kočička

    Krásná baba se vším všudy co ženská má mít! Píchal bych ji od rána do večera. Bobra musí mít nádherně černého. Vylízal bych ji mušličku až do sucha. Bambus bych ji vrazil do pusinky ať ho dlouho žužlá a pak bych ji píchal ze všech stran a do všech otvorů! A znova a znova a....
    • asi nejakej nemocnej clovek
  • ............ miluju BOBO !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jen deebil by si vzal Klause jako tvář voleb,Bobo vy jste na palici,nechat si udělat medvědí službu,vy myslíte že Klaus je nějaký filantrop?Moc dobře věděl proč to pro vás dělá,vratte se ke sporáku vy hloupoučká karieristko.
  • Pani Bobošíková,je zřejmé že politice nerozumíte,protože tvrdit,že KSČ se změnila a KSČM je jiná než KSČ je blbost,komouš zůstane komoušem navždy.
  • Dobrý den, máte mou plnou podporu k volbě prezidenta/tky. Jsem od monitorování Vašich prvních kroků v politice s Vámi. Děkuji, že jste. Pěkný den. S pozdravem Pavel Watzlik, Ostrava
  • Žok napomádovaného bezcharakterního hnusu v ženských šatech. Snad zase dostane od státu všimné na luxusní přežití do jakýchkoliv dalších voleb.Koho zase tato podlá kreatura podrazí? Že by nejlepšího ekonoma na světě?
  • Moje volba byla mezi Janou a Milošem.Jana neměla bohaté sponzory ze stran podnikatelů,tak byla vyřazena.Jo když jsou peníze v podobě milinů.On jim to žid ,až bude presidentem několikanásobně vrátí...z našich kapes
  • Dobrý večer pani Bobošíková, když jsem slyšel jakým způsobem provedli úředníci výpočet hlasů sesbíraných Vašimi spolupracovníci, mám dojem, že nechodili do školy. I žák páté třídy umí vypočítet průměr, ale co provedla parta pana ministra Kubiceho, tak to je na odvolání celé sčítačí komise. Jestli ´to tak zůstane, tak to je největší objev v matematice za posledních tisíc let a měli by obdržet Nobelovu cenu za matematiku
  • Moje volba byla mezi Janou a Milošem,jenže Jana neměla sponzora mezi milionářemi,tak byla odstraněna.On ten žid ,až bude presidentem to boháčům vrátí několikanásobně...z vnašich kapes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit