Přejít na výpis diskuzí

Jake T. Austin

OSOBNOST 25.1.2009 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraje ted v štasny nový rok.. :)
  • tvl nerikej ze se nevytahujes kdyz tady ises ze se snima znas atd.. protoze ho*no je znas.. a vytahujes se tu!!!!!!! a jestli je znas tak sem dej fotku snima.. :D
  • jo :-D a jakou ma barvu vlasu???
  • No viděla jsem ji jenom 2krát spíše z profilu ale docela je pěkná ale myslim že má na víc .. :)
  • hej ta fotka je stara tak vyzera teraz si to pozrite http://oceanup.com/photogallery?nid=71076&fid=494321
  • no tý vole vy ste z něj vysraný jak něco takj to teda nechápu spousta kluků je stokrát hezčích než on *16* *12* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ze jo na ty fotce vypada na 14 let
  • jses uzasnej
  • vubec nevypada na 17 let
  • ahaa.... a je pěkná??
  • Ze své školy .. Ale jak jsem ho viděla jak se chová tak se ještě nikdy pořádně nezamiloval
  • a jakou holku??
  • Hele lidi hodně z vás se tady vytahuje jak byly tam a tam a že potkali toho a toho ... Kdybich měla říct já kde jsem všude byla tak bych to ani nespočítala ... Stěžujete si tu a přitom ... Můj otec je manažér letecké firmy je to napul čech a napul američan a má matka je američanka a je také manažerka návrhářské firmy a já a můj 15-ti letý bratr mě je 13. Jezdíme skoro každou chvýli pryč skoro nemáme kamarády protože se furt většinou stěhujeme máme Dům ve : Česku-Francii-Španělsku-Itálii a Villu v Los Angeles , New Yorku a na Floridě a školu si děláme dálkově !! Na škole v los angeles není to jednodůche taky jsem se seznámila se Selenou Gomez Davidem Hanriem a Jake .t Autinem když natáčely Kouzelníky z Waverly v New Yorku a taky ne nevytahuju !!! A s Justinem Biebrem když byl se Selenou na romatické večeři v té samé restauraci jako ja s brachou když jste nemely doma nikoho !! a kdybi něco v Los angeles je asi stejně hezkych kluky jako v Čechach ale jenom maji prachy na oblečení stylové .. ale jsou to chrozni debilove namyšleni !! *7* *7* *7* Jo a kdybi něco Jake má holku
  • *11* *11* *11* *11*
  • I love him.he is my boyfrend *14* *15* *9* *5* *1* *2*
  • Hej nevíte esi s někym chodí ?? *3* *14* *14*
  • Jéé...a já se přidám. Tss...a co že vedle něj bydlíš. Já bydlim přímo s nim a umim ještě k tomu frncouzsky (reálná informace). Jinak moje máma je Maria Canals Barrera, můj táta je David DeLuise, sestra je Meaghan Jette Martin a bratr David Henrie. My jsme dokonalá rodinka *1* *1*
  • Ale hraje dobře *4*
  • já len neviem prečo tomu tak neveríte.. možno je to hlúposť, možno nie.. ale čo vy viete? nič ;) taky som bola v lete v Amerike na mesiac lebo tam mam rodinu a ani nevite kolko hviezd som tam potkala ako treba sestru Miley, videla som aj rihannu a to nieje všetko... a teraz po vás nechcem aby ste mi verili, len tým chcem povedať že nič nieje nemožné ;)
  • sellyboo
    Happy B-Day... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit