Přejít na výpis diskuzí

Jake T. Austin

OSOBNOST 25.1.2009 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeju Jakeovi vše nej k narozkám :)
  • hele jako vy ste jenom hloupý žárlivky my sme se Selenou nejlepší kámošky i pusu sme si daly hele strčte si ty vaše hloupý kecy někam a nekámošim se jenom se Selenou ale i s Justinem Biebrem a jestli mi nevěříte je to váš problém i jsme se líbali *14* *14* *3*
  • hele vaneso možná že ses sní potkala možná taky ne ale nemusíš to sem psát nikoho to tu nezajímá a každej nemá prachy a nemůže jezdit do los angeles a všude kde si byla (možná) nemusíš se s tím vitahovat a to jako neodepisuješ protože se ti chce brečet jestli jo tak seš dost rozmazlená *5* *5* *5* *16* *16* *16*
  • Holky klíídek ta holka to jenom dost přehnala =DDDDDDDD
    Hele Vanesso možná je pravda co tu pííšeš to nikdo neví ale aspon se s tim nevytahujkdyž si neukazala důůkaz =DDD :ppp a nebo aspon odepisuj
    PS - Neřešte jí ani nám neopeisuje =D Tohle je stránka na Jaka =DD a kuli te blbce muto tu nekažte =DD ikdyž asi ani nevi že tu o něm píšete =D
  • hele vanesso nikdo ti to mozna bažti ale ja teda rozhodne ne jak ses mohla jako zkamaradit ze selenou *16*
  • no jo ale mě je to teda jedno že ses s některýma seznamila ale viš co nemusiš hnet řikat že jsme ubožačky a nadavat viš nekteří jsou namišlení a to myslim tebe každy člověk nemuže cestovát ani kdybi chtěl jenom že podlotoho jak to tady pišeš jde vydět že ti si ten připad člověka který je namišlení a mysli jen na sebe
  • Vetsi p**u sem nevydela
  • Libit se mi snad muze ty delas jako kdybys byla neco vic nez mi ostatni
  • Krásný kluk..:***
  • Hej, tyjo ty jsi mě HAFO pobavila!!!
  • Vanessa : Opravdu jsi mě pobavila děvče *15* Vážně si myslíš že ti to někdo uvěří ? Asi jsi dost naivní *3* A být tebou tady nepíšu že my jsme nuly. My si narozdíl od tebe nevymýšlíme takové mesmysly *3* Takže jediná nula co je tady jsi ty .

    Btw: Až se s někým opravdu setkáš tak dej vědět *3* Měj se puso :-*
  • Toto je všem závistivým holkámn který jsou takový Pí**i zkur***y :
    Holčičky jenom závidíte že jsem jedna z holek který cestují a s někym se potkaly ... to spíš vy jste my k pláči a k smíchu nedokážete si přiznat že obyčejná dívka se s někym seznamila !!!!! Zavidte dál až něco dokážete a budeme s tou dotyčnou osobou a někdo vám to nebude věřit tak se vám taky vysměju Pápá ubožačky :p :D
  • Vanessa :DDDDDD holka Ty jsi me pobavila, jako smeju se Ti..takhle si vymyslet a ztrapnovat se.. )
  • *3* no boože že se mi líbí Jake !! *6* snad každý má svého idola , mě osobně se líbí víc herců ,není přece nic špatného mít svého idola ! *3*
  • neverim
  • chodi s niekym??? :-D
  • Víš co já ti nepotřebuju nic dokazovat .... Jenom závidítě že vy ste nuly a já někde byla Fááákt prej Američani jsou závistivý Hov*o Vy jste závitivý Nuly !!!
  • moje řeč že se vytahuje *7*
  • hele vanesso myslíš si že někdo uvěří těm tvým blábolům že si viděla selenu ,justin a jeka to ti nikdo neuvěří to můžu říct i já chápeš kdyby si měla blízko se selenou (třeba ji měla v rodině )tak neřeknu ale sorry tohle sis vymyslela *6*
  • spidergirl22
    on je takyy peknyy *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit