Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..spíš jako vietnamského původu ! *15*
  • Inna Puhajková (modelka) - Hrozný zklamání!!!! Tenhle stát a společnost se nikdy nezmění,dokud to tu budou řídit lidi jako Zeman. Omlouvám se všem jeho příznivcům,ale je mi z toho upřímně nevolno!! *2*
    A názor Jágra :„O mně všichni vědí, že mě to táhne napravo. Když jsem volil, tak jsem vždycky volil ODS,“ řekl Jágr. Připustil ale, že strana má nyní problémy. Vzápětí dodal, že jeho nejoblíbenějším politikem je Miloš Zeman.
    „Myslím si, že je ohromně chytrý a má vynikající vyřídilku, nechtěl bych s ním jít do diskuze,“ Dodal, že by nechtěl být jeho manželka, protože podle něj nemá žádnou šanci doma nic uhádat.
    Jarda má pravdu,Milda je nej a Inna je blbka !
    • Omlouvám se všem jeho příznivcům,-takže i Jardovi Jágrovi ! *15* *15*
  • Tohle je jedna z nejkrásnějších Češek. *15* *15* Za prvé je to Ukrajinka a za druhé není krásná,natož nejkrásnější !
  • ..není to jedno ? Už jseš nadosmrti jen bejvalka Jágra,nikoho bohatšího
    už asi neklofneš,tak se nesnaž ! *15*
  • ..v dnešním prásku řekla,že na ní na facebooku nejsou žádné negativní
    reakce,což není pravda.Nebo se může podívat do diskuse (nejen) na idnes,
    tam jí celkem trefně popisují..a k té nahotě..už ukázala bradavky,takže je to jedno ! *1*
  • Tak vše nej,ale už nemoderuj,Pouva je lepší !!! *15*
  • http://revue.idnes.cz/modni-policie-flitry-puhajkove-nepomohly-pusobi-unyle-pgx-/modni-policie.aspx?c=A100219_152358_modni-policie_ved
  • laura.marcuta
    Já mám sestřenku Ninu Traupovou a Innu Traupovou a znám i Innu sun it up jinak jméno Inna se mi moc líbí *14* *3* *14*
  • Zlatokopka,najivka *6*
  • nikdo ti ubližovat nebude když tě ochrání tvůj manžel Jiří Tlustý i tvůj kamarád Filip Ambrož *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit