Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..že se chlubí,že zaběhla 5 km za 27 minut..to je dost chabý výkon..
    • 5km za skoro 1/2 hodiny?
      Čas je odpovádající nesportujícímu člověku bez pohybových problémů.
      Pribilinec chodil svých 20km o dost rychleji..hm fakt sportacka - 5km trat zabehne prumerny clovek i po rukach :) 5km je tak na rozehrani tela :) Tak jestli tohle ma reprezentovat sportovniho cloveka, tak potes koste..mě se líbí, jak na té fotce při běhu drží v ruce telefon.
      zcela jistě ten běh moc vážně nebrala, ostatně bídný čas tomu odpovídá. já mám metrák a kilometrový čas mám o dost lepší, když běhám terény a kopce. 5:30 na km není běh, spíš vyklusání..To je hrůza. Že to ale panu Jágrovi trvalo, než prohlédl.
      • Koukám na fotografii a tu babičku s nůší vzadu, porazila jen velmi těsně ... *15*
  • Dyntare tímto ukončuji naší diskuzi,nic mě nepiš.nic mě nepiš.díky.

  • pane Dyntar nic mě nepište,ani mě ani o nikom jiném.Tímto bych ukončil veškerou diskuzi jednou provždy.díky za pochopení.

  • Dyntar nic mě nepiš a nikoho z osobností nemáš co hodnotit.Tvoje názory nikoho nezajímaj.Nic na osobnosti.cz nepiš nemáš v něčem pravdu.Tím s tebou jednou provždy končím diskuzi.Nic mě nepiš.

  • Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra.

  • Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra.

  • Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra.

  • Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra.

  • hanzi co si ti miss 2014 asi jo ! *16*
  • Inna je jinná ze Zlína, fakt je to kočka ♥ miluji její nádherný úsměv. Nejkrásnější sporťačka ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit