Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je tak super, že 421 lidí ohromením kliklo na Nelíbí!
  • korytko

    ...

    Nechápu, jak vůbec někdo může být tak neuvěřitelně sexy.... *10*
    • adusqacek

      Re: ...

      Přesně, je to až neuvěřitelný *3*
      • andrea3518

        Re: Re: ...

        to jo noo *14*
  • Iane si nej. nasvětě a bezvadně hraješ upíra *14* *14* *14* *3* *14*
  • nejlepší osobnost světa! je táááák sexy :) zbožnuji ho *14*
  • Bože ti si najsexi chlap ktorého poznám.
    A o tom usmevu ani nehovorím. Love you
    Ian.
  • njk.girl

    Božee :DDD ...

    Jak maly děcka... fakt že jo... :D ... "Damon je nejehzčí.." ... "Nechápu jak se vám může líbit Stefan" ... Boha není to jendo?? :D ... Teda jako mě osobně se víc zamlouvá Damon, ale... :D ... No tak má každej jinej vkus no... nemusíte se tady dohadovat kdo je hezčí... přinde mi to... debilní... :DD ... Podle mě sou hezcí oba... někde je hezčí Damon a někde Stefan... :D ... Nwm o co vám jde.... :DD ...
    • Naprosto souhlasím. Mně se zase líbí víc Stefan, ale je to věc názoru, takže to dohadování co tady některý vedou je opravdu hodně trapný!!!
    • tak s tím stoprocentně souhlasím.....nechápu že to někomu nepříde trapný si tady vylejvat svý city před lidma který vůbec nezná....mno prostě se mi líbí a je to...moje věc... a nemusím to cpát dalším lidem který s tim třeba nesouhlasí....je to o vkusu.....prostě si napsala stoprocentí pravdu....a obdiv za odvahu...:) :D
    • Re: Božee :DDD ...

      tak s tím naprosto souhlasím se vším všudy...dost si to trefila!
  • Lidi, proč tolik věříte tomu bulváru? Kdy řekl něco pořádnýho, co byla pravda? Bravo nečtu už delší dobu, jelikož tam nepíšou skoro o ničem jiném, než o One Direction, Justinu Bieberovi, nebo jim podobným. A když už něco napíšou, tak je to sprostá lež. Možná, že kdyby jste místo tohohle sledovali spíš potvrzené zdroje, nemuseli by jste tu diskutovat o tom zda se rozešli, nebo ne. Tohle tu už bylo několikrát a nikdy to nebyla pravda. Bulvár z tohohle má akorát peníze a lidé všemu bláhově věří.
    Například z tohohle rozhovoru, který byl pořízen po tom, co vyšel ten drb, že se rozešli jasně vyplývá, že jsou stále spolu a šťastní...
    http://www.the-vampirediaries.cz/interview-s-upiry#more-32021
    Poslechněte si toto video...
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PDKBRxjuUyk

    Já osobně tomu nevěřím. Vím, jaký bulvár je a že napíše téměř cokoliv jenom, aby z toho měl prachy. Už mě štve všude číst, jaká je škoda, že se rozešli, že jim to spolu slušelo... Jinde jsem zase četla, že se rozešli kvůli tomu, že se chtěli zachovat profesionálně. Jinde zase, že kvůli jejich věkovému rozdílu a jinde zase, že kvůli nevěře. Nemyslíte si, že kdyby to byla pravda, tak každý nepíše něco jiného?
    Věřte si čemu chcete, ale možná by jste se nad tím měli nejdřív pořádně zamyslet.
  • Mimusa
    Jako Damon byl hezčí
    *4*
  • Nasral mě mněl chodit s Ninou a ne s touhle pijavicí *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ian je táááááák sexy *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit