Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ian

    chci jeho podpis!!!pls.nema nekdo aspon jeho kopii a nebo original??jestli jo zaplatim!!!!icq:449-562-172
    a email-kredatusova2@seznam.cz
    pls.u rcite napiste fakt zaplatim!!! *3*
    • Re: ian

      Tady je a nepotřebuju zaplatit je online http://images.swaton.sk/autogramy/s vet_film/jeff_fahey_podpis.jpg
  • Nejvíc sexy chlap na světě!!! *14* *14* *14*
    • ahoj Eliškooo :D
      • nazdar ty fakane bez vkusu xD !
        • co mi nadáváš?! ti vrtofil ukáže ve škole :D
          • A onen jeden mu to vrátí! *1* xD
            • demisalvatore
              Taky nemám ráda 1D -_-" ale vkus mám;):*
            • no to chci vidět. a navíc,mi nadáváš že nemám vkus a sama nadáváš na one direction,si vycpi mozek,ne?!
    • demisalvatore
      souhlasííím :))
  • Vážně moc pěknej chlap a zbožnuju ho i v upirivh denikach PROSTE Ho MILuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jestli to citite stejne dejte like *14*
  • Ja vám poviem takto: 1. Naučte sa pravopis vy deti pretože on sa nepíše Jan Someher ale Ian Somerhalder.
    2. A za druhé uvedomte sa že Ian svami nikdy nebude, a že on to aj tak nečíta pretože ten profil si nevitvoril on ale volaky DETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    KTO MA CHÁPE NECH DÁ LIKE!!
    Ps: Aj ja ho milujem ale né tak že sním chcem mat svadbu! *3*
  • adelajs
    Mě se teda Ian líbil víc v TVD než tady na fotkach s vousama ale i tak je strašně sexy a Paul je taky sexy oba sou prostě boží ikdyž větší přednost dávám Ianovi (Damonovi) *14* miluju ho
  • Jsi krasný a máš hezky úsměv :) *14* *14* *14* tato role ti sedla :) :3 *14* *14* *14* *14*
  • Ian

    Beeee,jak si dovolil ho nechat umrit?!je to ten nejhezci a nejusmevavjejsi a nej...herec a chlap na svete .... *14*
  • Ian je velmi krásnej muž...to se musí nechat. V upířích denících hraje úplně boží roli A já si moc přeju, aby ten vztah mezi nimi takto zůstal. Nejsem STELENA, ale ani DELENA. Líbí se mi romantika mezi Stefanem a Elenou a miluju ty chvíle mezi Damonem a Elenou. Miluju Damonovu žárlivost a jeho smutek. Ty chvíle, jak se snaží být Selenou, jak na ní hledí. *14* *15* To je na tom seriálu kouzelný.Vždy se zasměji Damonovým vtipům *1* Upíří deníky mám vskutku ráda a musím dodat, že jsem první řadu viděla jen na půl, protože jsem to odsoudila jako NAPODOBENINU temných ság s Bellou a Edwardem. Ono to i tak vypadá. Je to velmi podobné! Avšak upíří deníky jsou zábavnější a trochu mají větší smysl.(jak je pálí slunce, přeměna na upíra, atd.) *5*
    • baffy.4
      jsi moje krevni skupina ;)
    • Mám tam malý překlep: Ty chvíle, jak se snaží být Selenou, jak na ní hledí.
      Má tam být s Elenou *4*
  • souhlasím s vlkem nasral mě měl chodit s Ninou a ne s touhle pijavicí. *16* *12* *16* *12* *16* *12* *16* *12* *16* *12* *16* *16* *12* *16* *12*
  • Nejdokonalejší muž na světě! ♥ *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit