Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piper

    ScNejstarsi sestra hopnosti:zmrazeni vybuch
  • Holly je skvělá a hezká herečka a v Čarodějkách je boží a doufám že budem mít možnost jí vidět i v dalších sériích, taky jí to slušelo v Dannyho parťácích sice tam byla chvili ale to se taky počítá!
  • Podle mě je Holly Marie Combsová opravdu dobrá herečka.Viděl jsem všechno v čem hrála,ale nejvíc se mi líbila v seriálu čarodějky a mistresses.Rozhodně je to herečka ,která si zaslouží pozornost.
  • nachápu proc se tu nekdo vydava za holly - co by tu delala?? Jako by nemela lepsi praci!! A vase anglictina je taky dost uboha!!
  • Já je zkrátka miluju

    Piper jako jediná v seriálu zůstala pořád svá. Je to krásná ženská. Taková živočišná. A má ten nejhezčí úsměv. *14*
  • charmedka-jana

    holly-znamky

    *3* chci poslet o podpis holly
    nevite nekdo kolik tam mam dat znamek? *4* *3* *7* *7* *7* *7*
    • tomy1234

      Re: holly-znamky

      zeptej se na poste tam ti to reknou *3*
  • maggie611

    kuk

    cus lidicky. na stránce
    www.charmedsanfrancisco.blog.cz
    je toho uz víc o charmed
    kuknete tam :D
  • Holly

    Holly je moje nej herečka,mám jí ráda tím co je,jaká je,jak se obléká mno prostě celkově. Škoda,že v poslední době moc nenatáčí prej by se ale objevit v seriálu Město žen newíte?
    Jinak Holly a nahý fotky jo? Bez odkazu nikomu nevěřím a tohle je fakt úplná hovadina!!!!!!!!! *9*
    • maggie611

      Re: Holly

      ja psala SKORO
  • ahoj jsem lucka a mám tě moc ráda taky se dívám na seriál čarodějky kde hraješ paipr jsi má nejoblíbenější čarodějka které harry potter nesahá ani po kolena
  • Jo a působí na mě strašně mile a sympaticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit