Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PIPIR JE NEJ

    Piper je nej z carozejek jsem fakt jimi posedla kdyz nevidim jeden dil jsem s toho hotova a skoro brecim libi se mi hrozne taky CHRIS a Phoebe CHARMED JSOU NEJ NEJ NEJ..........
  • Holly je prostě boží *4*
  • Ahoj fanoušci.

    Ahoj fanoušci HOLLY MARIE COMBS, ALLYSY JANE MILANO a ROSE MCGOWAN. Sledujete také televizní seriál CHARMED-ČARODĚJKY? Jste také fanoušci DREWA FULLERA a BRIANA KRAUSE? Ano? Jestli ano, tak je to super. *4*
    • Re: Ahoj fanoušci.

      ahoj vsichni kteri mate tendo serial radii strasne rada se o nich baviiim pac jsou ten nejlepsi serial koho tam mate v oblibe?? ja vsechny *14*
    • zabkamonika

      Re: Ahoj fanoušci.

      jj
    • Re: Ahoj fanoušci.

      Ahoj JOOOO ten serial je nejlepší všichni jsou good jen tak dál!! :D:D:D:D JOOOO *3*
    • Ahoj fanoušci.

      A jste také fanoušci Kaley Cuoco? *4*
      • Re: Ahoj fanoušci.

        Já jsem fanouškem všech co jsi tu jmenovala *1* .. *3*
        • Re: Re: Ahoj fanoušci.

          já tky ale je to Alyssa Jayne Milano a druhý méno Rose Je Rose Arianna McGowan
  • Ta je tak roztomilá. Mooooc krásná a skvělá herečka. Jo a úchvatně zpívá, jestli jste někdo viděl Picket Fences, tak tam jste ji mohli vidět zpívat :)
  • :o)

    Holly je jedna z mych nejoblibenejsich herecek.Je uzasna!!!!!!!!!!!!Hlavne v carodejkach.
  • Holly je prostě cool.Úplně ji zbožńuju.
  • Charmed

    Holly jsy doopravdy čarodějka?
  • mam ji rada

    mam ji rada.protoze se mi zda strasne mila..samozdrejme ji naznam..ale tak na me pusobi:-).. taky mozna proto ze jsem o jedinej centimetr vetsi!!:-)..A to uz je co rict!!Mej te se hezky!!
  • holly

    nevim co bych dal za to abych sní mohl být alespoň jeden den a nemyslim žádný prasečinky teda pokud by sama nechtěla to bych se pak pro ni obětoval *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *4* *4*
    • Re: holly

      Ty jsi ale nadrženej *1* *1* chlapec
      • pepulinka12

        je super

        je ssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppp pppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
  • www.charmed.websnadno.cz - koukněte se tam plííís! Díky

    Ahojik Holly, jsi úžasná, nejlepší, skvélá, super, nádherná, milá, praštěná a prostě nejúžasnější človíček co znám! Pro mě nejlepší herečka! A to je co říct, měla jsem ráda Millu Jovovich a Angelinu Jolie a před tebou smekaj i tyhle královny! Fakt jsi super, i když jsem tě zatím viděla jen v seriálu Charmed, tak věřím, že jsi skvělá herečka i ve filmech. Jako člověk mi taky připadáš skvělá! Skvělá máma, skvělá manželka, super kamarádka. Jsi má nejoblíbenější z Hallivelek! Přeju ti do života jen to nejlepší a nejkrásnější co člověk může zažít, protože ty si to zasloužíš! Nejsem na holky, ale hezčí holku než jsi ty jsem nikdy nepotkala a nikdy taky nepotkám! Tak pac a pusu met.allice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit