Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.charmed.websnadno.cz - koukněte se tam plííís! Díky

    Ahojik Holly, jsi úžasná, nejlepší, skvélá, super, nádherná, milá, praštěná a prostě nejúžasnější človíček co znám! Pro mě nejlepší herečka! A to je co říct, měla jsem ráda Millu Jovovich a Angelinu Jolie a před tebou smekaj i tyhle královny! Fakt jsi super, i když jsem tě zatím viděla jen v seriálu Charmed, tak věřím, že jsi skvělá herečka i ve filmech. Jako člověk mi taky připadáš skvělá! Skvělá máma, skvělá manželka, super kamarádka. Jsi má nejoblíbenější z Hallivelek! Přeju ti do života jen to nejlepší a nejkrásnější co člověk může zažít, protože ty si to zasloužíš! Nejsem na holky, ale hezčí holku než jsi ty jsem nikdy nepotkala a nikdy taky nepotkám! Tak pac a pusu met.allice
  • piper

    PIPER jsi moje nejoblibenajsi herecka na svete jako v carodejkach si me okouzlila uz od zacatku a ty tvy schopnosti jsou supr hlavne mrazeni to se mi libilo vzdycky doufam ze budou v casopise nejaky plakaty z carodejek nebo clanky a kdyz to nepujde tak aspon neco me na muj mail skorpik@tiscali.cz moc me to potesi fak dekuju moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Chtěla by jsem vás požádat!!!!!Chtěla by jsem,aby jste mi pomohli já chci ,aby Tv Tip seriál vydal speciál o seriálu Čarodějky jestli máte stejný úmysl napište prosím na haresh.shah@tvtipserial.cz toto je E-mail našéfredaktora móóóóóóóóc Vás o to žádám myslím že milujete seriál Čarodějky stelnějako já
  • Holly

    Holly, jsi má nej nej herečka, jsi (teď už) nejstarší ze sester Halliewelových.. ale tvoje schopnosti bych chtěla mít.... zmrazování času je přímo světová vlastnost. taky se mi líbí teleportování, telekineze a přitahování
  • Holly

    Tak jsem asi před měsícem psala do Primy, a napsali mi, že budou o 5.10.2004 vysílat ve 13:45 5. a 6. řadu seriálu Čarodějky(Charmed)!!!!!!!!!SSSUUUPPPEEERRR!!!
  • ahoj psali my z primy a čarodejky budou letos v listopadu super
  • Holly

    hOLLY je prostě skvělá!!!!!!!!!!!! Nejlepší z Charmed a navíc jepořád prdlá což je super =)
  • Oznam

    Z Primy my poslali e-mail kde pisu ze Carodejky budu vysielat az v prvom pololeti 2005
  • Nevíte někdo kdy budou dávat v televizi neějaký film s Holly???????
  • Novinka

    Holy Marie Combs má zlatuckeho syna - Finley. Narodil sa 26.4.2004

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit