Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE YOU

    I LOVE YOU !!!!!!!!!!!!! nevyslovytelne vas vsechny miluju
  • JSI NEJ

    TY JSI PROSTE NEJ HERECKA JAKOU ZNAM ,CHTELA BYCH BYT ASPON S POLOVINY TAK HEZKA JAKO JSI TY!!! PRAVIDELNE SLEDUJU SERIAL CARODEJKY A MOC SE TESIM AZ BUDE DALSI POKRACOVANI CARODEJEK!!!!!!! S POZDRAVEM GABRIELA
  • Holly je skvělá a hezká herečka a v Čarodějkách je boží a doufám že budem mít možnost jí vidět i v dalších sériích, taky jí to slušelo v Dannyho parťácích sice tam byla chvili ale to se taky počítá!
  • opchvala

    Jsi ta nejlepší ze všech. Moc semi líbý seriál Čarodějky a doufám že je budete natáčet dál. Ještě jsem neviděl žádný další film kde hraješ a už se těším až ho uvidím. Ahoj, měj se dobře a ať se ti daří vše, co budeš dělat
  • Žádost

    Ahoj Holly, chtěl bych tě požádat jestli bys mi mohla něco napsat na moji mailovou adresu. Mohli bychom si dopisovat. Ctěl bych být tvůj kamarád. Diky za odpověď. Ahoj
  • super

    super herečka
  • Fate

    Ahoj Holly, Jsi úžasná,na seriál čarodějky se dívám každý den...Z Halliwellek si ta nej nejlepší a nejhezčí,nejchytřejší a nejmocnější.Můžeš se přestěhovat do ČR?Doufám že u nás bude 7.série charmed...
  • Blabla

    Jste neuvěřitelně trapný,nejtrapnější trapky!!!!Protože Piper jsem JÁ a vy si o tom můžete nechat jenom zdát vy FÚRIE!
  • piper phoebe paige

    jste fakticky nej nej nej serial bez ktereho bych se neprobouzel do super dne fsechny jste moc hezke a ja bych byl rad kdy by ty a leo jste se dali do hromady jinak jste nejlepsi serial co jsem kdy videl
  • Piper

    ScNejstarsi sestra hopnosti:zmrazeni vybuch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit