Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Hanka

    Kočičko,já na to prachy mám,a nejen já,to má dneska kde kdo,ale co bych z toho asi měla nechat si zvětšit prsa.Mě i mému partnerovi se ty moje líběj a před ostatníma se neukazuju.Navíc peníze radši použiju na něco jinýho.Pro někoho je holt hodnota velký prsa,ale někdo má vyšší hodnoty než tohle.
    A srovnávat nákup nových riflí s řezáním si do prsou a nechávání si tam dát umělou hmotu je docela divné.
    Nevím jaké vulgarismy máš na mysli,nenapsala jsem jediné sprosté slovo,přečti si,co o ní píšou jiní,myslím,že jsem ještě dost měká.
    Napsat pravdu není pomluva,pomluva je,když někdo šíří lži.
    A jak už tady někdo napsal,závidět jí není opravdu co.
  • Re: Re: Hanka

    Lily - kdybys na to měla, tak by sis ty prsa taky nechala zvětšit...A na tom nic není, měla malé, nelíbily se jí, má peněz na víc - pořídila si nové..Tak jako tobě se nelíbí rifle, koupíš nové,ne?Tak ji neurážej, náhodou jsem ji viděla teďkom v baru u nás ve FM a je to příjemná a hezká slečna...akorát se mi na ní více líbily ty dlouhé vlásky, ale to už je věc názoru:))Takže na sobě Lily pracuj a zjistíš, že pomluvani, závist a vulgarismy používá jen hlupák... *8* zjištění ale co? *1*
  • Re: Hanka

    Neboj,my na sobě pracujem,ale jiným způsobem než tím,že bychom si nechaly našít větší kozy a pak se producírovaly před foťákem,aby o nás psal bulvár.
  • Hanka

    Hanko to je hruza co pisou tady o tobe..Meli by se radsi starat a zapracovat na sobe a jen se nudi jak nejaky duchodci a pisou nechutnosti..Ac znam te od mala ,i kdyz nejsme v kontaktu tak vim ze jsi normalni holka ktera chce vic nez ty hlupaci tu..Drzim ti palce. *4*
  • Re: THE BEST

    Prej bohyně *1*
    Maximálně tak umělejch hmot *1*
  • Re: Hanka

    Krásný vlásky a obličej???
    To si snad děláš legraci!?
  • Re: Hanka

    Jsi můj člověk! ;-)
  • THE BEST

    Hanka je pro mě bohyně....Rád bych jí poznal...
  • Jsi krásná, intelekt si posoudit netroufnu, neboť Tě bohužel neznám osobně a na cizí názor nedám...

    Krásný den !!
    Nevím jak jsi v současnosti na tom s přáteli, eventuelně s přítelem, ale dobře míněná rada je že v showbussinesu mnoho skutečných přátel nenajdeš a přítele na delší vztah také těžko...leze se po zádech cizích a jde se přes"mrtvoly"...možná to již víš sama...
    Pěkný den přeje Ivo S. *14*
  • Re: Hanka

    Co je prosím tě krásnýho na jejích vlasech? Ten peroxid? Nevím jak tobě, ale mě se ten peroxid nelíbí, jen to víc zdůrazňuje její inteligenci *5*
  • ckin2u

    Hanka

    Je to krásná holka a silikon mě vůbec nezajímá! Až bude mít některá tak krásný obličej a vlásky, pak to řešte vy telata! Je nádherná!!!
  • Mašlíková do toho!

    Mašlíková je hezká a je narozená ve stejný den jako moje maminka ona je totiž býk *1*
  • Re: Re: cfghfjfj

    ne mobidik jako ta ryba pako... já neslintám jenom se oblizuju... ale jenom nad pěknýma chlapama, protože nejsem lesba *1* *1*
  • Re: cfghfjfj

    Myslíš mobilní držitel investičních kupónů? Tipnul bych, žes nad tou fotkou půl dne slintal a teď pouštíš jedy...
  • Re: Re: Hana

    Aha, Vaše veličenstvo, král Já Bůhvíkolikátý, promluvilo. Ono je totiž samo velmi inteligentní, tolerantní a úspěch přející... *9*
  • naprosto tuctova

    Jne at si vsichni vzpomenou jak vypadala v tom slavnym trosecnikovi nadhera, nenamalovana neucesana, jj tohle presne byla jeji prava podoba a ne kdyz ji namalujou,ucesou a obliknou, to je pak kraska kazda z nas.
  • cfghfjfj

    na tý jedný fotce jak tam leží nahá na tom písku vypadá jako mobidik...
  • Re: kuřba

    měl by sis najít ženskou, ty nadržení jsou ovšem poněkud malí, tlustí a hloupí, žejo? ;-)
  • Re: Hana

    viděl jsem ji na videu, jak ji točila v autě Hanychová a je taková inteligencí jednoduchá slípka, co jde za prachama a udělá pro ně všechno :-), nechtěl bych to doma a ani na fotce, ty vycpávky a driblink s nimi mě nebaví
  • Hana

    Mě se Hana Mašlíková velmi libí,především její pohled,tím mě naprosto uchvátila.Nemohu soudit jaká je,zatím jí znám jen s fotek,televize a streamu.A určitě bych ji chtěl poznat osobně.Nemyslím že je taková jak se tady v některých příspěvcích píše.Můj názor je že je to velmi pěkná dívka s krásným pohledem.Určitě jí budu uznávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit