Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mašlíková

    Docela ujde, dokud neotevře pusu..
  • silikon

    http://www.soudal.cz/cz/product-det ail.php?evc=1210200

    *15* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Hanička kočička

    Přestaň tady psát svý stupidní příspěvky pod různýmy jmény jako hh,hm ,jjjjj a nevím co ještě,nikdo na tebe není zvědavej.Se neumíš ani podepsat nebo co?
  • Re: kuřba

    ze ty ale o tom neco vis ,jak si na tom ty???
  • Re: Re: Hana

    a ty by jsi ridil jak s kamerou ty nadhero
  • Re: cfghfjfj

    a ty ???? vypadas jak ona je hubena tak nezavidte
  • Re: Re: Hanka

    NEZAVID
  • Re: Re: THE BEST

    kazdej chce byt hezkej a mit prachy co mas ty?
  • Re: Re: Hanička kočička

    a proc ma teda tolik modnich prehlidek vic nez predtim az si ty najdes nejakou tlustou a oblikanou jak z kontejneru devku pak budes fnukat ****
  • Re: dyt je hezounka

    Tak komu se nelíbí Mašlíková,tak má komplex.Zvláštní teorie,nějak mimo.
    Taky mám svý idoly,ale že bych si myslela o lidech,kterým se nelíběj a vyjádřej se k nim kriticky,že jsou zakomplexovaný..?To asi ne.
  • Re: dyt je hezounka

    Kde vidíš ten kus ženský?Myslíš kus silikonu nebo o čem tady blábolíš?Zatím nepředvedla nic duchaplnýho.
  • Re: Hanička kočička

    Každej by s ní chtěl strávit noc???Nemluv tady za každýho,mluv za sebe.Ani nevypadá jek ženská,je kostnatá a ksicht má FUJ.Těma umělýma prsama to nezachrání,spíš naopak.
  • Re: Nechápu

    Víš,takovej zjev jako je ona,to se nedá přehlídnout,to se hned tak nevidí.
  • Hanička kočička

    Hanka Mašlíková je mladá, krásná a talentovaná žena! Kdo ji nemá rád, je hlupák! Je to žena, po které touží tisíce mužů. Snad každý muž by s ní chtěl strávit jedinou noc v posteli! Strašně moc Tě miluji Hani!!! *14*
  • dyt je hezounka

    hanicka je kus zensky. zadna pipka, jako vetsina lidi co o ni pisou ty hnusy. kouknite se na sebe. ale tema kecama si komplexi nevylecite. kdyz se vam nelibi, nereste ji. chtela bych videt vas, nadhery. hanicka je fajne holcina *1*
  • Nechápu

    Celkem by mě zajímalo, proš se teda lidi chodí dívat na její fotky, když jí nemaj rádi. Proč jí jen tak nepřehlídnou a nevšímaj si toho, co je pro ně důležitý. Každej je nějakej, ať takovej, nebo makovej. A jestli se někdo doma nudí a má v sobě pocit se zaměřit na někoho špatný vlastnosti a pozusovat ho, měl by se nejdřív zaměřit sám na sebe.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

    Tím končím.O Mašlíkový už se nehodlám přít a o svém soukromí už vůbec ne.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

    Na ten tvůj druhej komentář můžu napsat jen tohle-za prvé jsem nikde nenapsala,že je to pro ní jediná a největší hodnota.
    Za druhé-jak píšeš o tom nachytání chlapa s opakem,asi s tím máš zkušenost,tak to je mi vážně líto,mě se naštěstí nic takového nestalo.
    Za třetí-toho mího neznáš,já ano,není to povrchní blbec a už vůbec ne lhář a zahybač.Přála bych ti taky takovýho,abys nemusela mít strach,že ho někde s někým nachytáš nebo že ti lže.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

    A k tomu, že jsi se svými prsy spokojena -to je fajn a nejdůležitější!Ale bacha na chlapy - ti vždy své buchtě lichotí, a pak ho nachytáš s úplným opakem, co odsuzoval... *7*
  • Re: Re: Re: Re: Hanka

    Takže když si nechala udělat prsa, tak to je její jediná(nejvyšší) hodnota?To musíte být kámošky, když to o ní víš....pá ty kočičko... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit