Přejít na výpis diskuzí

Hana Hegerová

OSOBNOST 11.5.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • písnïčky

    Zdravím všechny... měla bych malou prosbičku... potřebuvala bych pár písniček od hany hegerové... kdyby je náááhodou někdo všechny měl... tak se mi prosím ozvěte... tady je seznam...
    -Bože můj já chci zpět
    -Lásko má
    -Lásko prokletá
    -Potměšilý host
    -Pojď ál
    -Hry
    -Starožitnosti
    -Mylord
    -Gabriel
    -Vůně
    -Kolotoč
    Kdy by tohle náhodou někdo měl tak se mi určitě ozvěte... moc vás všechny prosím... ahoj... jana
    *3*
    • tommokros

      Re: písnïčky

      *3*
      písničky, které uvádíš mám všechny, i "řekni mi mámo"... klidně se ozvi, pomůžu.
      více kontaktů na mne najdeš na
      http://tommokros.webgarden.cz
      - tak se ozvi.
    • Re: písnïčky

      Ahoj. Kdybys chtěla tak některé z těch písniček mám
      • Re: Re: písnïčky

        a nemáš náhodou písničku od Hanky: Povedz mi otec? V češtině je natočená jako
        Řekni mi mámo, ty přece všechno vía všechno znáš, to co je kolem nás.......
        pokud ji máš nabídni díky
        Zdenka *3*
        • Re: Re: Re: písnïčky

          Tak to bohužel nemám, ale kdybych ji sehnala, tak se ozvu.
          • Re: Re: Re: Re: písnïčky

            Oprava.. Už jsem ji našla
  • Všechno nejlepší k svátku

    Hanička Hegerová má dneska svátek.. Přejme hodně štěstíčka, zdravíčka, úspěchů, prostě všechno nej, nej!
  • Hana Hegerová

    Paní Hanu obdivuji šarmantní dáma.
    Velká šansonierka.U mě sklízí obdiv.
    Paní Hanku hrozně ráda poslouchám.
    Meditace-relax.Dobrá i herečka.
    Je stejně stará jako moje matka.
    Prostě si jí nesmírně cením.
    S pozdravem! S Úctou!
  • Preji pani Hegerove k narozkam hodne zdravi,at se ji vse dari a je mezi nami co nejdele.Je jedinecna ve zpevu,jeji pisnicky jsou nadherne,uz nikdo tak zvlastne nezazpiva,co umi ona,jeji hlas je unikat.Uz jako malou holku me svym zpevem vzdy zaujala a moc rada jsem se zaposlouchala jak krasne zpiva...,i jako osoba je zajimava a stale krasna...Pani Hano starnete s noblesou a stale vypadate skvele,mam Vas rada.
  • Prosím všechny o pomoc. Od paní Hany Hegerové existuje krásná vánoční písnička kde se zpívá kromě jiného: "Na vánoce já chci domů...". Prosím kdo tuto píseň zná a ví jak se jmenuje a měl by na ni i text prosím odepište mi sem. Loni před vánoci jsem ji zaslechl po dlouhé době v nějakém rádiu a nikde na Netu nedokážu najít její název a slova. Děkuji všem předem za pomoc a přeji hezké prožití vánoc. Aleš Mikuláš.
    • Písnička se jmenuje "Co je toho příčinou"

      Text najdete třeba tady: http://www.supermusic.cz/skupina.php?idpiesne=638672

      Hezké Vánoce :-)
    • Píseň se jmenuje "Co je toho příčinou". Je na YouTube.
    • Už jsem to našel. Písnička se jmenuje "Co je toho příčinou".
  • V hlavicke clanku je mala chyba.Pani Hegerova je slovenskej ,nie ceskej narodnosti .V casoch Ceskoslovenska to nehralo ziadnu podstatnejsiu ulohu.Dodnes hovori krasnou spisovnou slovencinou.Pravdou je,ze rozhodujucu cast svojho umeleceho zivota prezila v Prahe.Mozno o tom rozhodlo aj jej niekolkorocne manzelstvo s vyznamnym reziserom Janom Rohacom a pochopitelne ovela viac umeleckych prilezitosti.To nic nemeni na skutocnosti ,ze je zboznovana v oboch krajinach byvalej federacie.Prajem vela zdravia a dakujem za vsetky krasne piesne a filmove ulohy.
  • Pozvánka

    Vážená paní Hegerová.
    Mám syna, který studuje 3. rokem malbu na AVU.Největším idolem je pro něj Edith Piaf a Vy.Piaf se často objevuje na jeho obrazech.Ač je ještě hodně mladý, mívá v Praze výstavy.Nevím, zda to není troufalost, ale chtěla bych Vás jeho jménem na jednu pozvat.Koná se 5.6. 2008 v 19 h. v Mad baru,Plaská 5,Malá strana.
    Moc Vás zdraví Jiřina Folerová.
  • Přání

    Milá paní Hanko
    Dnešním dnem Vám od srdce přeji všechno
    nejlepší k narozeninám,ale hlavně,aby
    Vám přálo ještě zdravíčko! *4*
  • Přání pro milou paní

    Vážená a milá paní Hegerová, k dnešním narozeninám Vám přeji moc a moc zdraví, a abyste nás ještě dlouhou dobu těšila svým zpěvem. Miluji Vás od svého dětství, vždy když jsem se zaposlouchala do slov Vašich písní, bylo mi úzko i krásně zároveň a vždy mě potešily i krásné melodie. Hodně štěstí přeji. *14*
  • Dovoluji si zaslat 1000 virtuálních růží s přáním všeho nejlepšího k dnešním narozeninám. Hluboce se před Vámi a vším, co jste dokázala, skláním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit