Přejít na výpis diskuzí

Hana Hegerová

OSOBNOST 11.5.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úžasná zpěvačka

    Když mi jedna osoba tak před 3 měsíci nadšeně líčila, že byla na koncertě Hany Hegerové, nijak zvlášť mě to nebaralo. To jméno už jsem slyšela, znala jsem akorád tak písničku Levandulová a tím to pro mě haslo. Ale po tom rozhovoru mi to nedalo, sedla jsem k počítači a začala hledat nějakou písničku od ní, abych měla alespoň nějakou představu. A musím říct, že jsem jí úplně propadla. Její písničky a hlas jsou fakt jedinečný. Už jsem si sehnala 4 CD a poslouchám je pořád dokola. Je mi 17 a někdy lituju, že jsem se nenarodila dřív. Vždyť byla tak nádherná hudba... Paní Hegerová prostě naprosto dokonalý hlas, přednes, jedinečný styl. Ať žijou její šansony!
  • tommokros

    je NEJLEPŠÍ !!!!

    Paní zpěvačka Hana Hegerová mi hodně pomáhá ve zlých a těžkých chvílích... Její šansony jsou pohlazením po duši a prostředkem k léčbě splínu a bolístek... Mám ji dlouho, dlouho rád!!!

    více na stránkách web:
    Tomíkova všehochuť
    - klidně stránky navštivte...
    • Re: je NEJLEPŠÍ !!!!

      Tak tímhle jako bys mi mluvil z duše. Já Hanku Hegerovou poslouchám sice teprve něco přes rok, ale je pro mě nenahraditelná. Skutečně pomáhá ve zlých i těžkých chvílích a dokáže vždycky pohladit po duši.Je prostě dokonalá a úžasná..
      • tommokros

        Re: Re: je NEJLEPŠÍ !!!!

        vím... a souhlasím s tvými slovy. máš - li čas, chuť a zájem, mrkni na http:/tommokros.webgarden.cz a najdeš mnohem víc...
  • VELKÁ DÁMA

    25.8.2007,23:00 hrad Okoř.Neuvěřitelný zážitek!Tato VELKÁ DÁMA předvedla opět jedinečný výkon a nedala lidem šanci přemýšlet o životě jinak,než pozitivně.Hluboce se skláním před Vaším uměním,paní Hano Hegerová!
    • Re: VELKÁ DÁMA

      Je to herečka a zpěvačka, jakých je málo v této republice. Měla by být na obrazovce pravidelně.
      • Re: Re: VELKÁ DÁMA

        Taky mi často schází na obrazovce... Vzpomínám hlavně na společný koncert s Jarkem Nohavicou v Telči na zámku a pak setkání s diváky... Skromná, krásná DÁMA... Díky za krásno, paní Hegerová!
  • dáma šansonu

    Byla jsem na koncertě paní Hany Hegerové 8.4.2008 ve zlínském divadle.Byl to pro mě fantastický zážitek.Hluboce se skláním před jejím výkonem.Ve stoje apludovali všichni návštěvníci koncertu.Ještě jednou děkuji.
  • Koncert:-)

    Zdravím. V listopadu se chystám na koncert v Českých Budějovicích. Tak už se moooc těším, protože Hana Hegerová je prostě úžasná... *4*
    • Re: Koncert:-)

      Ahojte, byla jsem na koncertě v Brně 28.10. a paní Hana byla naprosto úúúúúúžasná!!! Akorát jsem si nemohla zazpívat - moc se to nehodilo:-( Ještě že mám doma sluchátka a když děti usnou, tak si to můžu od plic užít *1* *1* *1*
  • Začiatok

    V životopise chýba:
    Pani Hegerová ako p.Čelková na začiatku svojej kariery hrala v divadle pracujúcich v Považskej Bystrici.
    • Re: Začiatok

      Chybí také film Naděje K.Kachyni(dle předlohy J.Procházky)z r. 1963, kde hraje s R.Hrušínským.
      • Re: Re: Začiatok

        Nevíte někdo, kde by se film naděje dal sehnat? Nemáte jej někdo? Už dlouhou dobu ho sháním a stále marně. Děkuji
  • terulka1

    Super zpěvačka

    Paní Hana Hegerová je má nejoblíbenější zpěvačka byla jsem i na jejím koncertu mám jí strašně ráda jako zpěvačku i jako herečku *14*
  • ...

    A ještě jsem zapoměla.. Na lidech je forum Hana Hegerová, tak kdyby měl snad někdo zájem, tak se přidejte. Díky
  • terulka1

    narozeniny

    paní Hano Hegerová přeju vám vše nejlepší k včerejším narozeninám hodně štěstí a zdraví a dobré koncertování *1* *14* *14*
  • Dobrý den,velmi Vás obdivuji a děkuji za nádherné písničky!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit