Přejít na výpis diskuzí

Gary Oldman

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • withsin

    G.O.

    Šarlatové písmeno mám ráda díky Garymu, samozřejmě ten příběh je krásným, ale bez Garyho šarmu a krásného úsměvu by to nebylo ono! A i když už má 50 hned bych ho brala *14*
    • andrealis

      Re: G.O.

      Na Sarlatove pismeno jsem se divala vcera. Film byl pro mne pusobivy natolik, ze i slzicka ukapla! Gary je uuuzasnyyy! Moc moc se mi libi s dlouhymi vlasy ( zminovane Sarlatove pismeno, Dracula- je proste uzasny!, Harry Potter) *14*.
    • nosferatu

      Re: G.O.

      ja som pozerala nedavno sarlatove pismeno.a je tam neodolatelny.ten pohlad hovori za vsetko. *1*
  • marylinwood

    pozor

    bacha lidi teď sem se dozvěděla že na primě davají air force one je tam gary tak pozor *5*
  • Happy Birthday!

    Všechno nejlepší Gary *14*
  • terezxd

    gary - sirius

    nejvíc mu to sluší v Harry Potterovi..je to takovej ďáblík *14* *14* *1* *4*
  • maky18

    gary

    Gary je mi moc sympatickej,protožě jeho role mají vždycky charakter at už hraje sebevětšího zloducha.... *14* *5* *14* *5*
  • comennt

    výborný herec, škoda že se hrál ve filmu Harry Potter
    • Re: comennt

      COŽE?? Škoda?! *7* *16*
      • haley25

        Re: Re: comennt

        Taky nechápu jak škoda ???? spíš je škoda,že ho nechali umřít...a jinýho herce jako Siriuse než Garyho bych si asi těžko dokázala představit.... *3* *14* *3* *1* *15* *5* *3* *14*
  • Gary je skvělej a hlavně hraje Siriuse v HP.Skvělá role a perfektně mu sedí...:-)
  • hm

    Je vážně skvělý herec. Jeho gesta mě přivádí k šílenství. Dracula je úžasný film, kde mohl naplno projevit své herecké kvality, ale jeho nejlepší film tady nikdo nezmiňuje, což je škoda. Asi ho nikdo jiný nezná....
    • Re: hm

      A který to má být..?E.
      • Re: Re: hm

        To me take zajima...?
  • JAKO JÁ

    Jéé, všechno nejlepší ka narozkám,taky je dneska slavim:D:D:D:D *3* *1*
  • ...

    Happy B-Day :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit