Přejít na výpis diskuzí

Gary Oldman

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mám nejraději Šarlatové písmeno(tam je naprosto k sežrání), a pak bych ho sežrala v Leonovi a Drákulovi..mňaaaaaam
  • Gary

    Je fakt boží. Moje nej filmy s ním jsou Leon a 5 elemnt. I jako Sirius je božíííííííííííí. Nej ale v teďka tý nový reklamě na Nokii N73 a Nokii N93. Taj je k nakousnutííííííí *14* *14* *3* *1*
  • Lost in Space nie je až taký dobrý scifi film, ale Gary je tam zlatý ako vždy. Sid a Nancy sa mi tiež páči.Je to zaujmavý film.Dracula je super,aj Leon a Šarlátové písmeno a Immortal beloved,aj Obhajoba,Piaty element,Aif force one.Je proste sladký.Páči sa mi na ňom jeho krása, krásne oči,zvodný úsmev,vlasy,zvláštna zranitelnosť a mužnosť a jeho typická chôdza.Páči sa mi aj vo filme Dead Fish. *4*
  • jj

    jj:)) Moje řeč :)
  • 123

    *14* *14* *14* *14*
  • Barborko jj..moje řeč :)
  • NEJLEPŠÍ HEREC NA SVĚTĚ!!!!!!!!!!!
    • Re:

      Naprosto souhlasím. Gary je prostě dokonalý.Jinak všechno nej nej k dnešním narozeninám mu přeji z celého srdce. *14*
  • for ever

    Prosím, kdo má nějaká cd na vypálení s Garym, ozvěte se, díky. Nemůžu mít žádnýho chlapa, protože nikdo se mu nevyrovná a než "někoho" to raději nikoho. je to anděl s andělským pohledem
  • GARY

    MILUJU HO! Koukne te se na www.blog.lide.cz/NEJFlorbalistka jen o Garym..;o) A Blanch ty jses fakt vsude..;o)
  • Jo holky, souhlasím s vámy.Na Leona se dívám skoro každý den:-))))))))))))) Je k sežrání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit