Přejít na výpis diskuzí

Frances Bean Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stráncka o Frances

    Založila jsem o Frances český web: francesbeancobain.blog.cz
  • A co krása ducha?

    Přijde mi jako hodná holka..podle očí
  • chyba se vloudila

    Byly jí dva roky ne šest,když se zabil *5*
    • Re: chyba se vloudila

      Dokonce necelý dva =)
  • můj názor

    Podle mě není nijak extra hezká a i když má po Kurtovi ty překrásný oči, tak čím je starší tak tím víc je vidět že Courtney je její matka. Někdo říká bohužel, někdo bohudík. Podle mě je to tak napůl, ani jednu osobně neznám a dokud jsem si nepřečetla jednu knihu, měla jsem na Courtney názor který by se jí asi moc nelíbil. Ale každopádně za to jaká Frances je nemůže. Byla vychovávána jen matkou, protože v jejích 6-ti letech jí otec asi moc neovlivnil. Takže to jaký na něj má názor nemůže nikdo soudit. *13* Kdyby se vám otec v 6-ti letech zabil, oba rodiče brali drogy, od mala vystaveni novinářům a tisku...neměli byste moc věcí kterých se chytit... *7* prostě nikdo ani pořádně neví co ona si myslí... takže vás jenom prosím aby jste se nad tímto zamysleli a pak někoho soudili. Je jednoduché nadávat někomu nebo ho naopak vychvalovat jen tak z rozmaru, ale těžké je ho opravdu pochopit a poznat *7*
  • snad se vzpamatuje!!

    Hm, a kdo jí asi proti Kurtovi naočkoval,co?Courtney je hrozná ... fakt tu holku lituju, mít takovou matku, tak chodim s pytlem na hlavě!!! *9* aspoň že tohohle se Kurt nedožil, navíc od svý dcery, kterou nejvíc ze všech lidí zbožňoval!!!ty oči má opravdu po něm, jinak svýma proporcema se blíží k jeho opaku, tudíž tý bestii Courtney!!! *9* jen doufám, že až trošku dospěje, tak se jí to v hlavě urovná!!! *9* ale kdo ví, má přece tak přesvědčivou maminku!!!! *13*
    • Courtney je a vždycky byla dobrá máma.Kurt jí z nějakého duvodu tak se s tim srovnej žárlivko!Frances svojí mamku miluje a svýho tátu taky (brání ho pořád na twitteru) a ty do toho nemáš co kecat.
  • No nevim...

    Já fakt nechápu, co je na ní k obdivu. Akorát je dcera slavných lidí... Třeba o dceři Micka Jaggera se tu nikde nepíše, ale o Frances jo. Příjde mi to takový divný. Já jí neznám a nemám na ní co obdivovat (možná krom rodičů)...
  • ..

    jsou si strašně podobní..až to děsí..
  • anti-frances

    súhlasím.. Frances je úžasné dievčatko!!!!!! Ty si čo za mrachtu??? nemáš právo sa k tomu ani vyjadriť *16*
    • Re: anti-frances

      to je neprosta pravda je krasna a je cela po nem *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit