Přejít na výpis diskuzí

Frances Bean Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday! :)
  • natali.rose

    ...

    HAPPY BIRTHDAY *3* *1* *3* *4*
  • anett96

    :(

    stýska se mi po Kurtovi,,a pravda Frances má jenom po něm oči *9*
  • F.B. Cobain

    AHOJ Všem.
    No tak já si myslím, že Frances není špatná holka. Vychovávaly ji kromě Kurta a Courtney taky nějaké ty chůvy, tak možná i něco od nich převzala. No oči má po Kurtovi,ale spíš tvarově, barevně je má teda trochu jiný. Tvar obličeje má taky po K.,nos po Courtney a pusu ani po jednom ze svých rodičů. Přeju jí, aby něčeho v životě dosáhla a neměla sklon brát drogy jako její rodiče. Taky třeba má ten talent na muziku po nich a možná hezky kreslí. Nevím, něco z ní třeba jednou bude. Má to ale v tomhle směru těžší než její rodiče, díky době, ve které je mnohem obtížnější se dneska prosadit na poli hudby. Ráda bych ji někdy poznala osobně,ale takový štěstí mít asi nebudu. Jinak si celý její rodiny vážím,když teda vezmu v potaz,že částečně se píše v Come as you are i o Kurtově matce a tetě.
  • :)

    Frances má akorát nádhernou barvu očí po Kurtovi...;) jinak je to celá Courtney...:)
  • je moc hezka

    frances je mocinky hezouska a je cela po kurtovi ... akorat mela hold smulu ...
    • ...nauč se psát, troubo *1*
  • Andilek jmenem Frances

    Frances,.moc ,.stesti,.teda nemela ,.mama vecne,.na odvykaci,. kure a tata,porad na snurach,.a kdyz se nekdy,.postestilo,.tak se sesli,.doma ,.jako rodinka,smutny, .je ze to trvani ,.te seslosti,.netrvalo,. dlouho,.Kdyz KURT,.zemrel,.vedel ,.ze tady zanechava sveho ,.zastupce ,.ale ,.vceril,.ze ho nebude zastupovat ve svyc hspatnyc hvecec hmiloval,.courtney,,a Miloval,.Frances,.ale ,.sam proste uz nemohl,.dal,.,a jediny ,.kdo to vedel byl on sam,. *9*
    • anett96

      Re: Andilek jmenem Frances

      no newm..kdyz on umrel tak ji byli tak 2 roky...to si toho moc nemuze pamatovat..o tom co Kurt dělal
  • Odpověd na vše...

    *16* Prosím vás aby ste všichni uvážili slova a sami sebe se zeptali kdo z nás zná Kurta,Courtney, a Frances? já si troufám říct že znám Kurt a Courtney tak z 30% a to už 3 roky děsně lítám ve všem co se jich týče z velek části je odpověd v knize Kurt Cobain a Courtney Love-nothing more/nic víc.Je tam soupis všech slov naprosto všeho co kdy řekli na veřejnosti a tam sem je skutečně poznal takže se nepitvejte ve sračkach a vlastních doměnkach chce jen byt zajimavi *7* z teoriema že Kurta zabila Courtney *13* takže nechte je oba Kurte R-I-P(Rest in Pain?/Peace?) *3*
    • ...ty jsi také nějaký "umělec", nauč se pravopis... *10*
  • !!!!!

    Ta holka měla kurva štěstí!!! Mít Kurta jako tátu...chjo....co já bych za to dala...narodila jsem se ve stejný co umřel...na rozloučenou něco od Kurta...

    Mír, lásku a porozumění
    • Re: !!!!!

      Frances toho štěstí moc neměla , vždyť jí umřel táta , Kurt byl slavnej ale pro ní to byl vždycky táta........a lituji jí protoře i Courtney jako matka stála za howno, fetuje a je to rocková hvězda s neobyčejným hlasem a tokový lidé by deti mít neměly a když už tak by je měly chránit před bulvárem a takovýma dalšíma srancema........... musí to mí v životě těžký ,takže kdo to nezažil, nemůže to pochopit ,radeji si pořádně rozmyslí jestli bys chtěla být opravdu jejich dcera..........odpočívek v pokoji Kurte *9*
    • Re: !!!!!

      jo sice měla skvělýho tátu ale ani si ho nemůže pořádně pamatovat (já se narodila přesně 5.4.1994 v den když umřel ach jo) *9*
      • Re: Re: !!!!!

        jo jo co ja bych dala za to kdyby byl muj tata Kurt
  • jéjéééj

    Ona má narozeniny :D:D Stejně jako já :D:D Tak to je goool :D:D
    • Re: jéjéééj

      A ve stejný den, co se naroila Frances, jsem se narodila i já:-) jen jiný rok:-D A proto si éru Kurta pamatuju:-)
    • Re: jéjéééj

      a kurt jako ja *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit