Přejít na výpis diskuzí

Filip Tomsa

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    Filip je moc hezkej kluk,..nedávno sem byla na filmu Kvaska a fakticky se mi moc líbil,..myslela sem,že to bude nic moc,ale skvělej filmek..všichni se na něj běžte kouknout. *3*
    • Re: ....

      jj, můžu potvrdit... KVASKA je velmi dobrý film. FAKT NA NĚJVŠICHNI BĚŽTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1* *4*
  • Jeeeeeeeee....

    Filipek je moooooc krasnej kluk vlastne jsem se o neho zacala zajimat protoze vypada jako muj idol *14* pozhodne ma velky talent a urcite to dotahne hodne daleko *15* *15* *15*
  • OUjÉÉ

    Ahoj .. tak tu taky něco Napíšu :) s Filipem jsem se viděla před 4 dny v jednom nejmenovaném hotelu , který jsme oba Obývali :) .. a Musím uznat že za tu chvíli jsem usoudila že je to Příjemnej , Pěknej a Milej :) .. Nevim jestli tam byl za účelem odpočinku , mimochodem skvělé místo k odpočívání :) nebo jestli tam byl za Prací , i když to tak nevypadalo , ale každopádně je to opravdu Pohodovej člověk :) .. Pochybuju , že si tyhle stránky čte ale náhoda je Blbec takže co Kdyby ? :D .. takže , pro F. " Moc Tě zdravim a doufám že v hotelu U ...... to nebylo naposledy *5* " .. jinak zatim Nashledanou kozy stranoU *4*
  • ......

    Ne jenom, že Filip je hezký, ale podle mého názoru bude i sympatický.Ve filmu Kvaska působil opravdu skvěle a ještě víc na tom přidal jeho úsměv.Škoda že takových kluků, jako je Filip bohužel víc není.
    A holky, neporovnávejte jenom kvůli vzhledu!!!
  • cislo

    a kdepa bys ho asi vzala jenom tady delas ze je jeho!! *13* *13* *13*
    • Re: cislo

      jej ja si take tady muzu napsat segra a dat tady nejake cislo na 100 procent to nebude jeho *1*
    • Re: cislo

      a myslim si ze je to i kdyby to byla pravda..ze je to dost kruty!!ho bude kazdej otravovat!!to teda nejses moc dobre segra!! *13* *1*
  • Filip je nejenom moc hezkej chlap, ale hlavně je to fajn člověk. *5*
  • m.jacksonka

    Idol

    On je takovej můj idol =) Hezkej, milej =) Jsi fakt úžasnej herec *3*
  • kuky1299

    méé oči...

    mé oči se rozplývají nad jeho krásou:-)on je cool a to my všichni víme...on je krásný..asi aj milý...pp mljh jako herce mljh
  • ahojky

    ahojky Filipe, chci se s Tebou kamarádit prosimtě napiš mi prosim prosim, jsi výbornej herec prosim napiš děkuji Adéla *4*
  • pro Filipa

    Filip je velmi šikovnej člověk,a dobrej herec,zahrál to moc hezky.Má hezký oči no je vlastně hezkej celej,chtěla bych ho někdy potkat a poznat jakej je ve skutečnosti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit