Přejít na výpis diskuzí

Filip Tomsa

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý herec!!

    Filip je bezesporu skvělý herec.. Jeho výkony jsou opravdu vynikající, ať už v televizi nebo v inscenacích v divadle, třeba zrovna v Ml. Boleslavi ve hře Marius a Fanny, nebo v Hello, Dolly!, pravdou je, že to je opravdu talent..
  • Filip

    Jo, ten kluk je vážně moc pěknej.Ve filmu KVASKA mu to opravdu moc slušelo.Na film jsem se ani moc netěšila ale nakonec se na něj musim jít podívat znova právě kvůly němu. *4* asi to bude milej kluk i v normálnim životě. *15*
  • Filip

    Nevím, jestli tyhle stránky čteš, ale každý muž je ješitný:-) To myslím jen v tom dobrém. Jsi člověk s neuvěřitelným charizma a talentem. Vážně, vyzařuje z tebe něco, čím okouzlíš každého, nejen fanynky. Nechci tě přirovnávat k žádné celebritě, ale věřím, že ty budeš právě jeden z těch nej, ať už na prknech nebo před kamerou. Přeji ti, ať se ti splní všechny tvé touhy ..... a zůstaň sám sebou.
  • Filip

    Ahoj nejvíc ses mi líbil *14* ve filmu Kvaska. Obdivuju te a chtela bych si stebou nekdy napsat tak mi napis pls na email diky ahoj
  • Film Kvaska...

    Ve filmu Kvaska Filip fakt zazářil...moc se mi líbyl...Mohu ho vidět od rána do večera...v tomto filmu sem Filipa viděla ne poprvé...samozdřejmě jsem si ho všimla dříve ale přišlo mi že ukázal naplno svůj tralent a co teď?...jen tak dál...DRŽÍM TI PALCE FILIPE...SI SUPER!!! *3* *3* *3*
  • Pěknej kocour

    Koukal jsem včera na Kvasku kde hraje...hezkej kluk s hezkým úsměvem a neméně hezkou postavou....prostě pěknej kocour... *14*
    • Re: Pěknej kocour

      to si delas srandu :D ty ses gey ! :)
      • Re: Re: Pěknej kocour

        i kdyby, tak co?
    • Re: Pěknej kocour

      Ty asi nebudeš na holky, co?
  • Trapné

    Docela se divím co tady koluje, telefoní číslo, mail.... a co s těma info, bude te mu volat nebo psát? Co třeba nechat všeobecně známejm lidem klid a pokoj, jak by Vám bylo kdyby Vám vyvolávali nějaký dilinky.... že ho milujou *14*
  • ajulka

    ahojik filipku mam te rada hrajes vyborne si fakt super papa andreika mam te rada a kvaska je taky super ale jen ze si tam ty a lucka
  • *

    V očích smích
    Ten kterej vídám
    V nocích bezesných
    Studánka zelená
    Tajemství nevydá
    těm, co chtějí je znát..
  • Filip

    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit