Přejít na výpis diskuzí

Filip Tomsa

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: číslo

    v autorovi je segra tak to je asi jasný ne!!!!!!!!!!!! *1* *4* *3* *14*
  • Re: číslo

    tak to by mě zajímalo, kdes ho vzala...! *1*
  • Re: Pěknej kocour

    to si delas srandu :D ty ses gey ! :)
  • Re: Pěknej kocour

    Ty asi nebudeš na holky, co?
  • číslo

    jeho číslo je 776588770. *1* *4* *3* *14*
  • Pěknej kocour

    Koukal jsem včera na Kvasku kde hraje...hezkej kluk s hezkým úsměvem a neméně hezkou postavou....prostě pěknej kocour... *14*
  • Filip T.

    ahoj Filípku, nevím jestli to budeš číst,ale chci ti napsat že seš ten nejlepší herec a nejhezčí kluk na světě.A moc jsem záviděla Lucce že hrála Karin *14*
  • ahouj čau nazdar těpic:p

    ahoj, abych se přiznala nikdy v životě jsem tě před tím než dávali Kvasku neviděla. Jsi velmi sympatický herec ktery ma i hezky hlas. Nejsem zvyklá psát nějaký komentáře nebo něco tomu podobnýho:p Jen náhodou jsem najela na tyto stránky a zkusila jsem své štěstí. Když už nic jinýho tak jsem napsala do první diskuse ne to ne první žádost o seznámení:D
  • Filííííííííp

    Kláááááásneeej =o***** *14* *14* *1*
  • Re: =)

    PS: Hodně km bez nehod *5* Motorkářka Šárka
  • Naprosto skvelej kluk mi pripadas i kdyz te vubec neznam :) :(

    Ahojek ! no tak tebe fakt zeru ! :) hej ty ses peknej,a moc ! mas krasny oci a usmev *14* moc ti drzim palecky fakt ve vsem ! mej se fajn filipku!
  • =)

    Ahoj Filipe, gratuluji k filmu Kvaska, kde jsi měl úspěch *1* Nebyl jsi náhodou někdy v MMB reklamovat boty Oxtar? *1* Měj se a ať se Ti stále daří, Šárka *1*
  • Re: realita

    jaká alej to byla napiš mi jméno na toto icq číslo a adresu moc ti děkuji a nezklam mě icq číslo:393089518 *1*
  • realita

    Holky musim vam řict,že ten kluk je uplně normalní,když sem se šla projit do aleje(u aleje bydli jeho rodiče)tak venku čistil motorku a dokonce i pozdravil,mooc sympatickéj kluk *14* ale mě si libi jini herci,ael stejně je to sympatak *3*
  • Díky

    Ahojky. Kdyby se tu Filip náhodou objevil a přečetl si to tak mu chci poděkovat za tu fotku co poslal po Jirkovi. Jasně lepší by to bylo osobně,ale snad na to taky dojde. Povedlo se mi osobně poděkovat Vaškovi za knížku, tak bych mohla zvládnout i tohle. Chtěla bych se přijít podívat na ADINU,ale Jirka říká, že by mě to nebavilo. Snad se někdy sejdem. Určitě půjdu do Vin. divadla ještě mnohokrát, tak snad bych tě tam mohla někdy potkat... *3* Zatim pa. NAVIDĚNOU
  • Wááu

    Filip je opravdu krásnej a talentovanej....docela ráda bych se s nim někdy seznámila osobně...ale o tom si zatim můžu nechat jenom zdát.....i když to asi každá z nás... *9*
  • ......

    Ne jenom, že Filip je hezký, ale podle mého názoru bude i sympatický.Ve filmu Kvaska působil opravdu skvěle a ještě víc na tom přidal jeho úsměv.Škoda že takových kluků, jako je Filip bohužel víc není.
    A holky, neporovnávejte jenom kvůli vzhledu!!!
  • Filip

    Ty seš ale krétén...
  • Filip

    Ahoj nejvíc ses mi líbil *14* ve filmu Kvaska. Obdivuju te a chtela bych si stebou nekdy napsat tak mi napis pls na email diky ahoj
  • *

    V očích smích
    Ten kterej vídám
    V nocích bezesných
    Studánka zelená
    Tajemství nevydá
    těm, co chtějí je znát..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit