Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Renči, myslel jsem si, že jste větší "borec". Bohužel svým výrokem o panu Němcovi jste ukázal, že jste hodně malý člověk, hloupější než pan Němec. Každý má nárok na svůj názor a nemusím ho za něj urážet kvůli své vlastní ješitnosti. Zkroťte svoji namyšlenost a sestupte mezi normální lidi.
  • Scaste vam pane Rence.
    Mam pro vas scenar, vim ze vas bude zajimat , vim ze je to divny , ale vim ze bude to bijak. Je to scenar pro vas, ....prosim vas ozvete se.
    S uctou Maia.
  • Dobrý den pane Renč

    Předem mého e-mailu Vás zdravím. Dočetl jsem se ,že připravujete film o Lídě Baarové. A proto vám chceme nabídnout naše služby v oblasti vojenské armády a techniky . Jsme Klub dlouholetých přátel vojenské historie s asi 20 členy a technikou ( auta, motorky ,dělo a byl by možný i německý stíhač tanku který je pouze v Evropě jeden ) . Máme mnohé zkušenosti z ukázek boje před diváky .( před kamerou pouze jednou Reinhard Heydricha dokumentu :-()

    V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat na tento e-mail nebo Tel. 608122475

    Děkuji předem Tomáš
  • Dobrý den pane Renč , vždy jsem věděl že děláte filmy , které rozpoutají diskuze / o tom také v podstatě film je / . Při shlédnutí prvních dílů seriálu Sanitka 2 , jsem si říkal to je zase jen o detailních záběrech lidského utrpení . Ale v dalších dílech jste mne přesvědčil , že jste člověk na svém místě . Seriál jako celek působí velice vyváženě / pro inteligentní lidi / . Četl jsem dnes článek o kritice pana Fily . Myslím si , že má právo na svůj názor , ale je mi velice líto , že dnes takovíto lidé vyučují studenty . Ať se Vám daří !
  • Děkuji pane Renči za filmové zpracování románu podle Monyové! Konečně nastává doba, že se otevřeně ukazuje na domácí násilí !
  • Vážený p.Renč nikdy jsem nebyla Vaší velkou fanynkou,ale po shlédnutí seriálu Sanitka2 jen nahlas volám SUPER,SUPER,SUPER!!Udělal jste báječnou práci pro obyčejné lidi které jste taky zasvětil do zákulisí RZS moc Vám za to děkuji!Je mi 39let měla jsem možnost se bouhžel taky svést s RZ a jsem ráda že někdo ukázal že nejsou všichni jen špatní a podplatitelní,ale že se najdou i tací kteří mají svou práci rádi a dělají jí dobře!Pátky jsem měla vždycky ráda jako asi každý je to předvoj víkendu a volna ale co běžela Sanitka2 tak jsem se na něj těšila dvojnásob!!Jen je mi moc líto,že už nám seriál včera skončil věřím že z tohoto prostředí by bylo stále co psát proto prosím pokačujte!!!!!!Váš seriál byl akční i emoční vše perfektně vyvážené!!!Opravdu skvělá práce moc děkuji i za mé kamarádky.Celý váš tým i herci si zaslouží velikánský potlesk jen tak dál všem děkuji!!!!!!!
  • Vážený pane Renči dovolte mi abych Vám poděkovala za seriál Sanitka. Jsem obyčejná žena pracující ve školství. Velmi jste mě potěšil kvalitou seriálu. děkuji Ps. Milovala jsem film Jakub a o jiném jménu pro syna jsem nikdy nepřemýšlela. Mám dospělého syna Jakuba a nyní dokončuje doktorát z kinantropologie.Hodně dalších tvůrčích úspěchů !!!! Jana
  • Filipe,asi to nečteš,ale mám pro tebe takový příběh,který může napsat fakt jen život.A věřím,že jen ty,pokud to budeš chtít natočit,to dokážeš.
    PS:nejsem fanynka ani ...
  • Zdravím Vás,vážený pane Renči!
    Po Velice těžkém životním souboji v nejmenovaném léčebném zařízení
    jsem se rozhodl svůj příběh zveřejnit,ačkoli mě jistá instituce upozornila,že si tím mohu vykopat vlastní hrob.
    Nedovedete si představit co je v 21.století možné zažít ve velkých léčebnách,kolik stovek nevinných lidí ročně přichází o možnost vrátit se zpět do plnohodnotného života jen proto,aby si tím pár vysoce potavených ,leč zvrhlých lékařů vyléčilo své ego.Nechci se zde
    na veřejné síti rozepisoval o podrobnostech. Každopádně bych Vám
    rád svůj autentický příběh poskytl jako námět
    pro další zpracování..(Jaké,to nechám čistě na Vás.)Stále více uvědomuji ,že zamlčovat pravdu před širokou veřejností
    jen ze strachu o vlastní bezpečnost není správné. Moc Vás prosím,
    je-li to ve Vašich silách,ozvěte se mi na email :RobinSodomka@seznam.cz Děkuji!
  • DÍKY ZA podporu patříte mezi výjimky t.z.celebrit, kteří se zaprodali a zapomněli ,kdo za nás Čechy celé generace bojoval za naši řeč ,území Nechali se všichni koupit, kdoví za co a musí se stydět. jE NÁM HANBA za Svěráka a pod.jak se znemožnili v přímém přenosu.
    • Toto může napsat jedině totální nevzdělanec, který o historii neví vůbec nic. Doporučuji více číst, aby vás příště nemohla ovlivnit nepravdivá, lživá propaganda. Filipa Renče si velice vážím, jako výborného režiséra, který opravdu umí. Prosím Vás, neberte si do úst pana Svěráka.
      *14*
      • Milý pane režizére, na významné kulturní akci jste řekl posluchačům:"Pomáhejte chudým dětem ve světě."Tato slova mě velmi zaujala, protože mám dceru, dlouhodobě žijící v Austrálii, která tomuto pomáhání věnuje svůj volný čas i peníze.
        Jela na koloběžce ze severu Astr.do Melbroune, cestou se kontaktovala s lidmi , tel.i rozhl.studiemi a hlavně vybírala na chudé děti.Teď chystá další projekt. K tomuto ji přivedlo cestování po Indii, tam viděla ten hrůzný život malých dětí.
        Vše je na těchto dvou web.stránkách:
        www.the-next-generations.com
        www.unitedsoles.com
        Marie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit