Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný večer. Právě jsem se vrátila z kina a dávám paleček nahoru. Výborné herecké obsazení, skvělé herecké výkony.Dobrý film.Kritika je velmi důležitá,
    ale nejste přeci ve své profesi nováček a umíte si s ní poradit.
    Děkuji za příjemný večer, ztrávený u Vašeho filmu....)))
  • Váš film Lída Baarová je úžasný. Je to film, ne dokument a já se bavila od začátku do konce. Výborné herecké obsazení a výborné herecké výkony. Viděla jsem i dokumenty o Lídě a těžko říci,jaká doopravdy byla. Možná to nevěděla ani ona sama. Moc Vám za ten film děkuji a nenechte se odradit kritikou.
  • Obsazení filmu L.Baarova je dokonalé a herci podali perfektní výkon. Moc se mi líbil Pavel Kříž-precizní,super.
    No a ještě k vám,nejde zapomenout na film Sebemilenec,ten se mi tak vryl pod kůži,že už nenavštěvuji žádné seznamky :))
    Neminul jste se povoláním,jeďte si odpočinout do hor,tam to milujete a buďte šťastný,máme vás moc rádi,Vaši diváci.
    Jo a Lidu Baarovou jsem viděla už 2x:)))
  • Milý Filipe,z keců M.Horáčka si nic nedělejte. Je to závistivý blb. Buďte v klidu přece si kvůli takovymu hňupovi neuženete infarkt.
  • Váš film Lída Baarová je vynikající,a kdo řekne že ne tak je velice hloupý. Jste skvělý režisér ***
    • Souhlasím! Dobrý film, za mě minimálně 8/10 a nechápu, proč ho lidi tak shazují...
  • Přeji vše nejlepší k Vašim 50 narozeninám a přeji hodně úspěchu s Lidou Baarovou
  • Schválně si, pane Renči, porovnejte Táňu Pauhofovou s TYPOVĚ PODOBNOU HEREČKOU, třeba s 25letou začínající JANE LEVY, to je rozdíl, že? http://www.hdwallpapersinn.com/wp-content/uploads/2014/09/jane-levy-8604.jpg
    Je dost škoda, že jste si s hledáním hlavní představitelky nedal větší práci, když už vzhledem k životopisnému tématu je děj "Hodiny pokušení" vlastně dopředu známý.
  • Pane režisére Renči, Lída Baarová byla herečka evropského formátu a femme fatale, opravdu chcete české kinematografii dělat mezinárodní ostudu s Táňou Pauhofovou? Ona to prostě neuhraje, nemá vzhled ani osobnost, souhlasím s předchozím příspěvkem Věry. Neodpovídá ani věkově, když L.B. opouštěla Německo v roce 1939, bylo jí jen 25 let, Pauhofové je už 31 let...
  • Dobrý den,pane Renč.Jistě máte své důvody,proč by měla hrát paní Lídu Baarovou Táňa Pauhofová,ale podle mě se na tu roli vůbec nehodí a filmu to uškodí.Nejlépe by se hodila Ilona Svobodová-podobou,svým ženstvím,prvorepublikové herečky byly takové plnokrevné.Pak odjakživa vidím jako Lídu Baarovou Veroniku Novou.Ale je na ni moc štíhlá.Ale to Táňa taky.Pauhofvá vůbec není osobnost,ani jí není podobná.Nevím,jak Vás to vůbec mohlo napadnout jí tu roli dát.Zdraví Věra z Moravy.
  • Jsem velmi rad ze jste dokázal začít realizovat film o me nejoblíbenější herečce Lide Baarove čekání bylo velmi dlouhé... vím ze jste zato zaplatil vysokou cenu neb jste musel poklonkovat...a vaše jméno tím utrpělo...ale věřím ze Vam to v dobrém vrátí a film bude úspěšný uz jen ze jste vybral velmi talentovanou Tatianu P do hlavní role je skvělý start hodne štěstí!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit