Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný večer. Právě jsem se vrátila z kina a dávám paleček nahoru. Výborné herecké obsazení, skvělé herecké výkony.Dobrý film.Kritika je velmi důležitá,
    ale nejste přeci ve své profesi nováček a umíte si s ní poradit.
    Děkuji za příjemný večer, ztrávený u Vašeho filmu....)))
  • Váš film Lída Baarová je úžasný. Je to film, ne dokument a já se bavila od začátku do konce. Výborné herecké obsazení a výborné herecké výkony. Viděla jsem i dokumenty o Lídě a těžko říci,jaká doopravdy byla. Možná to nevěděla ani ona sama. Moc Vám za ten film děkuji a nenechte se odradit kritikou.
  • Obsazení filmu L.Baarova je dokonalé a herci podali perfektní výkon. Moc se mi líbil Pavel Kříž-precizní,super.
    No a ještě k vám,nejde zapomenout na film Sebemilenec,ten se mi tak vryl pod kůži,že už nenavštěvuji žádné seznamky :))
    Neminul jste se povoláním,jeďte si odpočinout do hor,tam to milujete a buďte šťastný,máme vás moc rádi,Vaši diváci.
    Jo a Lidu Baarovou jsem viděla už 2x:)))
  • Milý Filipe,z keců M.Horáčka si nic nedělejte. Je to závistivý blb. Buďte v klidu přece si kvůli takovymu hňupovi neuženete infarkt.
  • Souhlasím! Dobrý film, za mě minimálně 8/10 a nechápu, proč ho lidi tak shazují...
  • Váš film Lída Baarová je vynikající,a kdo řekne že ne tak je velice hloupý. Jste skvělý režisér ***
  • Přeji vše nejlepší k Vašim 50 narozeninám a přeji hodně úspěchu s Lidou Baarovou
  • Schválně si, pane Renči, porovnejte Táňu Pauhofovou s TYPOVĚ PODOBNOU HEREČKOU, třeba s 25letou začínající JANE LEVY, to je rozdíl, že? http://www.hdwallpapersinn.com/wp-content/uploads/2014/09/jane-levy-8604.jpg
    Je dost škoda, že jste si s hledáním hlavní představitelky nedal větší práci, když už vzhledem k životopisnému tématu je děj "Hodiny pokušení" vlastně dopředu známý.
  • Pane režisére Renči, Lída Baarová byla herečka evropského formátu a femme fatale, opravdu chcete české kinematografii dělat mezinárodní ostudu s Táňou Pauhofovou? Ona to prostě neuhraje, nemá vzhled ani osobnost, souhlasím s předchozím příspěvkem Věry. Neodpovídá ani věkově, když L.B. opouštěla Německo v roce 1939, bylo jí jen 25 let, Pauhofové je už 31 let...
  • Dobrý den,pane Renč.Jistě máte své důvody,proč by měla hrát paní Lídu Baarovou Táňa Pauhofová,ale podle mě se na tu roli vůbec nehodí a filmu to uškodí.Nejlépe by se hodila Ilona Svobodová-podobou,svým ženstvím,prvorepublikové herečky byly takové plnokrevné.Pak odjakživa vidím jako Lídu Baarovou Veroniku Novou.Ale je na ni moc štíhlá.Ale to Táňa taky.Pauhofvá vůbec není osobnost,ani jí není podobná.Nevím,jak Vás to vůbec mohlo napadnout jí tu roli dát.Zdraví Věra z Moravy.
  • Jsem velmi rad ze jste dokázal začít realizovat film o me nejoblíbenější herečce Lide Baarove čekání bylo velmi dlouhé... vím ze jste zato zaplatil vysokou cenu neb jste musel poklonkovat...a vaše jméno tím utrpělo...ale věřím ze Vam to v dobrém vrátí a film bude úspěšný uz jen ze jste vybral velmi talentovanou Tatianu P do hlavní role je skvělý start hodne štěstí!!!
  • Dobrý den pane Renči, myslel jsem si, že jste větší "borec". Bohužel svým výrokem o panu Němcovi jste ukázal, že jste hodně malý člověk, hloupější než pan Němec. Každý má nárok na svůj názor a nemusím ho za něj urážet kvůli své vlastní ješitnosti. Zkroťte svoji namyšlenost a sestupte mezi normální lidi.
  • Scaste vam pane Rence.
    Mam pro vas scenar, vim ze vas bude zajimat , vim ze je to divny , ale vim ze bude to bijak. Je to scenar pro vas, ....prosim vas ozvete se.
    S uctou Maia.
  • Dobrý den pane Renč

    Předem mého e-mailu Vás zdravím. Dočetl jsem se ,že připravujete film o Lídě Baarové. A proto vám chceme nabídnout naše služby v oblasti vojenské armády a techniky . Jsme Klub dlouholetých přátel vojenské historie s asi 20 členy a technikou ( auta, motorky ,dělo a byl by možný i německý stíhač tanku který je pouze v Evropě jeden ) . Máme mnohé zkušenosti z ukázek boje před diváky .( před kamerou pouze jednou Reinhard Heydricha dokumentu :-()

    V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat na tento e-mail nebo Tel. 608122475

    Děkuji předem Tomáš
  • Dobrý den pane Renč , vždy jsem věděl že děláte filmy , které rozpoutají diskuze / o tom také v podstatě film je / . Při shlédnutí prvních dílů seriálu Sanitka 2 , jsem si říkal to je zase jen o detailních záběrech lidského utrpení . Ale v dalších dílech jste mne přesvědčil , že jste člověk na svém místě . Seriál jako celek působí velice vyváženě / pro inteligentní lidi / . Četl jsem dnes článek o kritice pana Fily . Myslím si , že má právo na svůj názor , ale je mi velice líto , že dnes takovíto lidé vyučují studenty . Ať se Vám daří !
  • Děkuji pane Renči za filmové zpracování románu podle Monyové! Konečně nastává doba, že se otevřeně ukazuje na domácí násilí !
  • Vážený p.Renč nikdy jsem nebyla Vaší velkou fanynkou,ale po shlédnutí seriálu Sanitka2 jen nahlas volám SUPER,SUPER,SUPER!!Udělal jste báječnou práci pro obyčejné lidi které jste taky zasvětil do zákulisí RZS moc Vám za to děkuji!Je mi 39let měla jsem možnost se bouhžel taky svést s RZ a jsem ráda že někdo ukázal že nejsou všichni jen špatní a podplatitelní,ale že se najdou i tací kteří mají svou práci rádi a dělají jí dobře!Pátky jsem měla vždycky ráda jako asi každý je to předvoj víkendu a volna ale co běžela Sanitka2 tak jsem se na něj těšila dvojnásob!!Jen je mi moc líto,že už nám seriál včera skončil věřím že z tohoto prostředí by bylo stále co psát proto prosím pokačujte!!!!!!Váš seriál byl akční i emoční vše perfektně vyvážené!!!Opravdu skvělá práce moc děkuji i za mé kamarádky.Celý váš tým i herci si zaslouží velikánský potlesk jen tak dál všem děkuji!!!!!!!
  • Vážený pane Renči dovolte mi abych Vám poděkovala za seriál Sanitka. Jsem obyčejná žena pracující ve školství. Velmi jste mě potěšil kvalitou seriálu. děkuji Ps. Milovala jsem film Jakub a o jiném jménu pro syna jsem nikdy nepřemýšlela. Mám dospělého syna Jakuba a nyní dokončuje doktorát z kinantropologie.Hodně dalších tvůrčích úspěchů !!!! Jana
  • Filipe,asi to nečteš,ale mám pro tebe takový příběh,který může napsat fakt jen život.A věřím,že jen ty,pokud to budeš chtít natočit,to dokážeš.
    PS:nejsem fanynka ani ...
  • Milý pane režizére, na významné kulturní akci jste řekl posluchačům:"Pomáhejte chudým dětem ve světě."Tato slova mě velmi zaujala, protože mám dceru, dlouhodobě žijící v Austrálii, která tomuto pomáhání věnuje svůj volný čas i peníze.
    Jela na koloběžce ze severu Astr.do Melbroune, cestou se kontaktovala s lidmi , tel.i rozhl.studiemi a hlavně vybírala na chudé děti.Teď chystá další projekt. K tomuto ji přivedlo cestování po Indii, tam viděla ten hrůzný život malých dětí.
    Vše je na těchto dvou web.stránkách:
    www.the-next-generations.com
    www.unitedsoles.com
    Marie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit