Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casting

    zdravim pane Renči!máte hodně zajímavé filmy a proto bych Vás prosil jestli je možné se dozvědět o castingu na Váš film!sportovní postava fitness-kulturistika děkuji
  • United Flavour

    Chtěl bych Vás upozornit na hudební skupinu United Flavour, od dob "Láska je láska" mně to připadne jako velmi dobrá příležitost něco podniknout "klipově".Muselo by to být úžasné,spojit jejich hudbu s Vaší vizí. Ale je to jen momentální spojení nálad,které mě napadlo při poslechu jejich demo CD. Zdraví P.H.
  • Pomoc

    Olivere !!!!!!! Laura
  • Kajínek

    Chyba v e-mail.
  • Kajínek

    Pane Renč, chci hrát Kajínka!
  • Román pro ženy

    Milý Filipe, Váš film Román pro ženy byl jako všechny ostatní filmy skvělý: vtipný i vážný, slušný i odvážný, svěží,nebyl rozhodně nudný. S chutí jsem ho shlédla dvakrát.Můžete mi prosím sdělit Vaši E-mailovou adresu?
  • dopis

    Myslím,že já jsem ta nejlepší a proto přijedete Vy do C´Lípy.Mějte se.
  • jsem v soku!V pozitivním slova smyslu,naprosto bezchybný film.Byla jsem toho názoru ze Requiem nic nepřekona,ale je to jinak Diky.Nikdy mne nenapadlo ze budu lichotit chlapovi ale pred vami smekam Filipe
  • Roman pro zeny

    Dobry den pane Renci, Nedavno jsem mela prilezitost v Praze shlednout Vas novy film.Musim rict,ze me nesmirne pobavil.Smala jsem se spolu s celym salem po cele predstaveni.Opravdu filmova lahudka-hodne vkusne.Zdravim do Prahy a preji Vam mnoho dalsich uspechu.
  • Ahoj, nerada bych, kdyby můj dotaz vyzněl vlezle, ale jak se člověk může dozvědět o nějakém castingu na Vᚠfilm? Vaše práce je pro mě moc zajímavá, a protože druhým rokem studuji muzikálové herectví, ráda bych to na nějakém castingu zkusila. Těším se na Vaši odpoveď, ale pokud to nepůjde, tak Vám i tak přeju hodně zdaru:)!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit