Přejít na výpis diskuzí

Enya

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • enya

    enya je fakt super ráda poslouchám její hudbu vždy mě uklidnuje je prostě nejlepší '''!!!upe jí zbožnujuu a asi jí i miluju!!!! *3* *3* *15*
    • sirnicak

      Re: enya

      enya a m.oldfield.do toho era a vangelis to by byla show jako muzikant to muzu potvrdit.zdar vsichni mystici
  • yuris.sun

    New album of Enya

    Jak jsem zrovna brouzdal na stránkách Enya.com,tak má Enya vydat nový album,zhruba toho 23.Listopadu.Ale abych pravdu řek,tak se na to album těším(hlavně písničky,pochopitelně).(možná asi o tom album,někteří asi ví!?) *4* *4*
    • evecka

      Re: New album of Enya

      Jo, jo někteří už něm ví a mají ho doma. Např já. Bezva, nejlepší. *3* *4* *1*
      • yuris.sun

        Re: Re: New album of Enya

        Tak to joo,tak pak joo,to se zase já těším,až ho taky budu mít.Doufám že v budoucnu zas vydá nějaké další album *3* *1*
    • yuris.sun

      Re: New album of Enya

      Ale co jsem koukal,tak to nové album bude obsahovat písníčky z těch starších alb *4*
  • Je skvělá, při jejích písničkách se dobře relaxuje. *4*
  • Já s vámi souhlasím, jen si myslím, že je škoda, že nemá žádné koncerty nebo vystoupení pro veřejnost. Já osobně bych se na takový nějaký koncert moc rád podíval. Ale jinak je mos fajn!!!!
  • Enya je opravdu skvělá,má úžasný hlas,ve kterém se objevuje romantika a podivná melancholie.I když sama netouží po mediálnímm zájmu,dokonce nesnáší současnou hudbu,přesto má na světě tisíce (netroufám si říct miliony,i když možné je vše)fanoušků.Myslím,že jí pomohl singl May it be,který zazněl v Pánu prstenů,který ji dostal zase do podvědomí.Patří mezi moje nejoblíbenější interprety.
  • Amarantine...
  • Moc moc dobra

    Eny jsi moc a moc dobra v pusnickah ty tvoje miluju ale mam jen 3 CD *3* *14* jses ta nejlepsi spevacka kterou znam a ses este k tomu hezka jsem tvoje fanynka *3* *1* tak mi prosimte napis papa martinka *14*
  • ENYA

    Tahle hudba je mocinky super i když si většina lidí co znám myslí že je o blbost! Přitom je to taká mrtě hudba!!! Já to upně Lovuju!!!..... :D:D:D:D:D:D:D:D *14* *14* *14* *14* *14*
  • Enya

    Já pro Enyu i dýchám :) ještě se mi nestalo, že by se mi nějaká její písnička nelíbila. Ale nejradši mám asi Someone said goodbye... potom The River Sings a nakonec May It Be =) Miluju Enyu! Mám od ní čtyři CD a nejvíc se mi líbí A day without rain... *14*
    • Re: Enya

      uklidnující,něžná,je moje nemilejší zpěvačka,sluníčko.
  • krása

    takhe písnička je úžasná,učíme se jí nově na hůdebce a je to ta nejlepší ze všech <3 <3 <3 *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit