Přejít na výpis diskuzí

Enya

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má nádhernú hudbu! Odporúčam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Novinky?

    Nemam akosi cas sledovat, co sa deje s touto fantastickou zenou a autorkou skvelej, az muzikoterapeuticky posobiacej hudby... Kto mi napise aspon par slovami, co napisala noveho, co vlastne teraz robi a pod. Nic od nej v radiach nepocujem (alebo nemam to stastie)...Uz ani starsie veci nedavaju :((, alebo len velmi malo... Vdaka - Dik!
  • Hudba z nebe

    Myslím,že pokud mezi námi žijí andělé,Enya je jejich sestra a nebo je alespoň slyší.
  • Ocean waltz

    Genialna spevacka. Vzdy, ked si pustim jej hudbu, sa vnutorne upokojim, oddychnem. Robi fantasticku hudbu. Mam skoro celu jej diskografiu.
  • narozky

    vše nejjjj! *5* *5* *5* *5*
  • Enya

    Má opravdu nádherný písničky *3* , hlavně Anywhere is se mi líbí
  • úžasná

    Ona má dokonalé písničky.Tak třeba may it be ta je úplně úžasná.Dokáže uklidnit a zároveň nadchnout a má dokonalý hlas *4*
  • kirushka97
    52 let? :O
    Ona má úžasný hlas, ...andělský
    • mrsaleera
      JO to má.. *4*
  • PROSIM!!!!!!!!!!!

    Řekněte mi někdo jak se jmenuje písnička, kterou Enya nazpívala k filmu ''Listopadová romance''..???....Pls je to životně důležitý:-(....předem děkuji všem kdo se mi pokusí odpovědět:-)!!!
  • chyba!!!

    buď jsem blbý, nebo máte chybu! Enya nemá manžela! a už vůbec ne Nickyho Ryana" Nicky je manžel od Romy Ryan - textařky, která píše pro Enyu. jinak enya je nejlepší zpěvačka, kterou znám. má skvělé písničky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit