Přejít na výpis diskuzí

Diana Kahleová

OSOBNOST 18.8.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše neej dianko

    Dianko jsi hroozně moooc supeeer mám tě ráda a přeji ti vše neeej tvoje lucka *14*
  • 7leonqa7

    Dia

    Ahojky hele není náhodou DianA členka skupiny Kids DALMATEENS??? docela mi to tak přijde ale nemohu na inernetu najít info a jména členek DALMATEENS...*9* prosím ozwěte se mi na profil..... díQy
    • Re: Dia

      Vše najdeš na www.dalmateens.com
  • Dianka

    ahoj Dianko jsi nejlepší a taky bych se chtěla stát skupinou 5 angels.kdybych tam byla tak bych se radovala.já už umím skoro všechny tance a umím taky zpívat. každý den se to učím.nejvíc se mi líbí písen soused a taky vesmírný výlet.tak ahoj když budeš mít určitě čas tak napiš na icq jestli máš tak to je moje icq:409 390 419.tak pá. *3* *4*
  • vrat se

    dianečko ona má pravdu vratse bez tebe je to hrozný a kámoš tě miluje prosím vrat se *9* pak budu ráda *3* *3* no řekněte někdo něco *9*
  • nádherný úsměv, talentovaná, sexy *14*
  • martinkooooooo

    ??

    kto je toto? *16*
  • Anež

    AHOJ DIANKO JE MI HROZNĚ LÍTO ŽE JSI ODEŠLA Z KIDS DALMATEENS.... moc dlouhos tam teda nebyla..... *7* *9*
    • Re: Anež

      Byla jsem tam 5 měsíců...a měla jsem důvod odejít. Nemusí ti to být líto, já jsem v pohodě *3* a ráda, že to tak je,pp
  • veselda

    teda tady to vypadá

    teda tady panuje nálada jako když na sebe křičí dvě vojska ....Holt nokomu se libí a nikomu ne !A tím ¨,že si budete nadávat do krav a p.č názor toho druhého nezměníte to vám můžu zaručit
  • diano mám kámoše v baletní škole pirueta budu hrát 21 a 22.6.2009 v saleianském divadle balet zlatovláska ale co to neřeknu

    *5*
    • Re: diano mám kámoše v baletní škole pirueta budu hrát 21 a 22.6.2009 v saleianském divadle balet zlatovláska ale co to neřeknu

      Co si hrála??? Já jsem tam taky hrála :-D
  • mileyhilary

    nileyhilary

    Prosíma Vás nehádej te se tady a vy byste nemeli pouzivat tak sprosty slova nejste jeste dospely tak se sklidnete sice jim je neco okolo 10 le ale mnoho toho nedokazali vemte si priklad z Miley Cyrus ta toho hodne dokazala nebo treba US5 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit