Přejít na výpis diskuzí

Diana Kahleová

OSOBNOST 18.8.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashleygabi

    Fuj seš kráva Diano

    znám dianu osobně je namyšlená!Chodila jsem s ní na balet a všichni jí nadržovali
    • hana2

      Re: Fuj seš kráva Diano

      Není!!!!!!!Já nechápu co proti nim máte!
      Zkoušely jste aspoń chvíli poslouchat jejich hudbu?Já bych řekla že ne!Akorát je soudíte!
      Jak praví moudré a pravdivé rčení:NESUD´ KNIHU PODLE OBALU.
      Děkuju *16*
    • Re: Fuj seš kráva Diano

      To si nemyslím, že by jí někdo nadržoval... Myslím, že jsou v Piruetě horší... A kdo si???
    • Re: Fuj seš kráva Diano

      ahoj a máě na ní icq nebi e-mail
      • Re: Re: Fuj seš kráva Diano

        Není problém sehnat icq na Dianku... Seženu ti ho jestli ceš...
      • peggyska

        Re: Re: Fuj seš kráva Diano

        das mi ho
    • africa

      Re: Fuj seš kráva Diano

      jsou to malý barbíny
      • pata1618

        Re: Re: Fuj seš kráva Diano

        moje rec *9*
  • Dianka byla nejlepší

    ahoj dianko je mi moc lítože jsi musela odejít byla jsi super tak co uz se dá nadelat pozdravuj a mejse pekne *9* *9* *9* *9* *9*
  • Nemohu se vrátit

    Ahoj fanoušci prominte já se vrátit nemohu protože manažér už má jiné holky a jsem kids dalmateens :-) *8*
    • Re: Nemohu se vrátit

      hele co to tu povidas diana neni dianka a porad se za ni nevidavej jsi pěkná kráva moje kámošk a katka kalášková se zná s diankou ona ti to může potvrdit vlastně zná celý 5 angles tak ahoj lhářko. *16* *16* *1*
    • Re: Nemohu se vrátit

      ty se vrátit musíš bez tebe to není ono *4* *4*
      • Re: Re: Nemohu se vrátit

        A taky bych nikdy nenapsala NEMOHU ... *1* *1* *1* ...pp Dia
        • pusycat

          Re: Re: Re: Nemohu se vrátit

          Ahoj..Kdopak se za tebe vidával? *7* Nenávidim takoví lidi *16*
  • lucisek02

    Víte že?

    Dianka je v taneční skupině Kids Dalmateens

    Jo a když někdo nevěříte že třeba někdo potkal Dianku tak neříkejte že je to blbost muže se sní někdo na ulici potkat když bydlí ve stejném městě jako ona sou to taky lidi ne
  • je nejlepsi

    diana je nejlepsi *4* *4* *4*
  • bez tebe by to proste neslo

    ses dobra bez tebe by to proste neslo a jestli mas icq tak si me pls pridej moje icq je 358507493 *4* *4* *1* *1* *3* *3*
  • návrat

    dio ty se musíš zrátit do 5 angels a ostatní holky taky jsi skvělý anděl *4* a mě se kids dalmateens nelíbí *9* 5 angels jsou mnohem lepší prosím vrat se do 5 angels
  • odcházej všechny

    Ahoj,s Diankou odcházejí všechny holky,nelíbilo se jim jak manažer Dianku vyměnil.Prostě tam je sama Nikola,protože to je dcera manažera.Za Dianku taky nikoho nemaj,protože ta Hanka tam má jen fotky,ale nejde tam.
  • mileycyrus2111

    Viděla jsem se s ní osobně

    Ahojky Diann..Jsi bezva holka jsem ráda že jsem tě viděla..těším se až zase přijedeš..:) *15* *14*
  • ahoj

    ahoj asi ti i závidím chtěla bych být taky v nějaké zkupině jako je don´t be dolls nebo 5angels poradíš mi prosím jak se stát zpěvačko a tanečnicí v takové skupině děkuji .a mám dotaz nemusíš odpovídat proč si odešla z 5angels a proč odešly i ostatní holky proč soutam teď nové
    • Chodit tancovat a na zpěv. A dokola. a dokola Musíš se snažit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit