Přejít na výpis diskuzí

Diana Kahleová

OSOBNOST 18.8.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Nemohu se vrátit

    A taky bych nikdy nenapsala NEMOHU ... *1* *1* *1* ...pp Dia
  • Re: RE:

    Tohle jsem nepsala já, jak se můžeš za mě vydávat! Ani nevíš, proč jsem odešla a nikdy nikdo ve 5angels nedělal křoví, všechny holky na tom byly stejně, asi jsi neviděla ani jedno naše video, že tohle tvrdíš...Jsi lhářka, tak už za mě nepiš.
  • pusycat

    RE:

    Já se tam fakt nemužu vrátit ted tam sou ve 5angels jiné holky..A v Kids Dalmateens je mi asi líp...Ve 5angels si ze mě dělali ´´jenom´´křoví a to mě mrzelo.. myslela jsem že tam budu furt že tam budu do tý doby než vydáme druhý CD ale skončila sem o hodně dřív sice sem tam byla když sme vydali první desku byla sem tam i při křtinách našeho prvního CD..Ale bylo to marný...V Kids je mi líp :) *8* Sem ráda že sem v Dalmateens!!!!!
  • Re: Nemohu se vrátit

    ty se vrátit musíš bez tebe to není ono *4* *4*
  • Nemohu se vrátit

    Ahoj fanoušci prominte já se vrátit nemohu protože manažér už má jiné holky a jsem kids dalmateens :-) *8*
  • vrat se

    dianečko ona má pravdu vratse bez tebe je to hrozný a kámoš tě miluje prosím vrat se *9* pak budu ráda *3* *3* no řekněte někdo něco *9*
  • návrat

    dio ty se musíš zrátit do 5 angels a ostatní holky taky jsi skvělý anděl *4* a mě se kids dalmateens nelíbí *9* 5 angels jsou mnohem lepší prosím vrat se do 5 angels
  • Dianka

    ahoj Dianko jsi nejlepší a taky bych se chtěla stát skupinou 5 angels.kdybych tam byla tak bych se radovala.já už umím skoro všechny tance a umím taky zpívat. každý den se to učím.nejvíc se mi líbí písen soused a taky vesmírný výlet.tak ahoj když budeš mít určitě čas tak napiš na icq jestli máš tak to je moje icq:409 390 419.tak pá. *3* *4*
  • Re: Dia

    Vše najdeš na www.dalmateens.com
  • 7leonqa7

    Dia

    Ahojky hele není náhodou DianA členka skupiny Kids DALMATEENS??? docela mi to tak přijde ale nemohu na inernetu najít info a jména členek DALMATEENS...*9* prosím ozwěte se mi na profil..... díQy
  • martinkooooooo

    ??

    kto je toto? *16*
  • skih

    Re: Re: bože...

    hojky,dianka je sikovna...a ne krava,tyo! *9* *13*
  • kika976

    Přání Diance

    Všechno nejlepší Dianko, jsi super a je hrůza že jsi musela odejít z 5angels
  • kika976

    Re: bože...

    Ona že je kráva, to zpíš ty.Chtěla bych tě vidět jak tancuješ a zpíváš *16* *16* *16*
  • kajinka0

    bože...

    no já vam nevím..když si to tu nak čtu tak nemužu věřit svejm očím.. *9* proč si jako myslíte že se sní nekdo nemohl potkat??vždyt žije v čechách!neřeknu že když nekdo řekne že se zná s Madonnou tak je jasný že kecá..ale takováhle malá kravka nafoukana..bože...5angels jsou taky trapný i já umim zpívat a tancovat líp než oni:D a to si nemyslim že jsem na to moc nadaná:D:D *15*
  • Vše neej dianko

    Dianko jsi hroozně moooc supeeer mám tě ráda a přeji ti vše neeej tvoje lucka *14*
  • Dianka byla nejlepší

    ahoj dianko je mi moc lítože jsi musela odejít byla jsi super tak co uz se dá nadelat pozdravuj a mejse pekne *9* *9* *9* *9* *9*
  • Vše nej

    Přeji ti hodně štstí
  • lucisek02

    Víte že?

    Dianka je v taneční skupině Kids Dalmateens

    Jo a když někdo nevěříte že třeba někdo potkal Dianku tak neříkejte že je to blbost muže se sní někdo na ulici potkat když bydlí ve stejném městě jako ona sou to taky lidi ne
  • hana2

    Re: Fuj seš kráva Diano

    Není!!!!!!!Já nechápu co proti nim máte!
    Zkoušely jste aspoń chvíli poslouchat jejich hudbu?Já bych řekla že ne!Akorát je soudíte!
    Jak praví moudré a pravdivé rčení:NESUD´ KNIHU PODLE OBALU.
    Děkuju *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit