Přejít na výpis diskuzí

Daniela Šinkorová

OSOBNOST 31.12.2006 
236 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šmulina

    Dobrý den,chtěla jsem jenom říct,že jste skvělá herečka a bude velká škoda když v ordinaci skončíte!!Bez Vás už to nebude ono jste ta nejlepší tvář celého seriálu!!Držím palečky Nashledanou *3*
  • Věřím a doufám

    Milá Danko,
    Nevím jestli to budeš nebo nebudeš číst.Ale naděje umírá poslední a nehledě nato, že o mě tvrdí,že jsem věčný optimista.
    Informace o tom, že se FanDan vrací mě víc než dost potěšila.Jsi skvělá herečka, zpěvačka a měla jsem tu čest se s tebou setkat osobně a musím říct že jsi i báječný človíček.A tak bych ti chtěla popřát hodně štěstíčka, zdravíčka a spokojenosti. A hlavně pevný nervy při cestě zpět na výsluní.
    *8*
    s pozdraven Niky

    p.s: promiň mi to tykání, ale taková jsem už já *15*
    • Re: Věřím a doufám

      já jsem již neměla tu čet se s tebou setkat osobně ale bylo by mi to největší ctí. ty si možná lepší než l.bílá a to jí hodně poslouchám ahoj hanča


      odpust mi to tykání prosím *7* *14* *5* *8* *4*
  • re:jirka a Jirka

    Souhlasím s oběma.Milá,hezká,krásně zpívá ,ale to líčení je fakt moc násilné.Přejí hodně uspěchu.
  • moooooooc krásná

    je to super skvěká herečka.
  • danka je nejkrasnejsi herecka v ceske republice,az bude soutez o nejhezci usmev je jasnym vitezem
  • Pozdrav

    Danielo Šinkorová.jsi výborná herečka a zpěvačka.Já s mamkou si nenecháme ujít ani jeden díl Ordinace v růžové zahradě.Tvůj vánoční koncert byl super.Doufám,že nepřestaneš hrát v ordinaci,protože nejlepší postava v seriálu je Gita. *4* *4* *4*
    • Re: Pozdrav

      Tak to teda s tebou naprosto souhlasim!!! *3*
  • Daniela

    Dobrý den Danielo,proč už nechcete hrát v ordinaci ?Ze začátku tam bez vás byla nuda ,ale ted třam jsou noví doktoři a sestřičky a je to super
    *3* *4*
  • Danka

    Danielo,jsi fakt,nej,nejnej....Mrzá mě,že se nemůžu zž na tebe koukat aspoň v televizi...napravíš to?? *14*
  • ahoj

    ahoj danko si suprova herecka a mam te mocinko rada *15* a taky moc rada se divam na ordinaci!!!!!!!! *4*
  • ????

    Danielo???,kde berete tak uzasne vlasy???? tereuinka
    *7*
    • Re: ????

      ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit