Přejít na výpis diskuzí

Daniela Šinkorová

OSOBNOST 31.12.2006 
236 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danka Šinkorová

    Danku mám rada, je to šikovná, všestranne nadaná a sympatická mladá dáma. Jej herecké a spevácke umenie sa mi páči. Držím jej palce, teším sa na jej ďalšie herecké postavy, ktoré stvárni, bez ohľadu na to, či budú v češtine, alebo slovenčine. Danka, veľa šťastia, a nedaj sa odradiť bulvárom! *4* *3*
  • Radši už běž!

    Nejen, že by měla ta vaše Danka odejít z Ordinace, ale i celá Ordinace by měla skončit. Už to začíná být opravdu hodně trapný. Danka je tak chytrá, že předčí i starou Wallshovku z Beverly Hills. A po tom co jsem se dozvěděla, že rakovinou onemocní i Pálenice (samozřejmě, že se z toho po pár týdnech dostane jak kolega Česťa - kéž by tomu tak bylo i ve skutečnosti) jsem se musela začít smát. Ani se nedivim pani scénáristce, že se jim na to už vyprdla. Taky bych nevěděla co mám vymýšlet! Kdyby radši natočili nějaký duchaplnější seriál jako třeba Četnické humoresky nebo Hraběnky, ale to bychom chtěli po Nově příliš. Už by taky nevěděli jak se těm Američanům a jejich stupidním seriálům zavděčit - když se to řekne slušně. Tak tohle jsem potřebovala!!! *16* *5* *9*
    • Re: Radši už běž!

      Ženu za pultem....třeba, ta by se ti zamlouvala, víc... :-))
  • hudy

    Přání

    Vše nejlepší k vašim dnešním narozeninám, pevné zdraví a splnění všech Vašich přání přeje hudy
    • hudy

      Re: Přání

      Zvláštní shoda náhod, máte narozeniny ve stejný den jako Bára Munzarová. *4*
  • Vraťme Danielu do TV

    Daniela je ta nejlepší herečka na světě!!
    Jen nechápu my co chcem aby byla zase u nás v televizi nedokážem ji přivolat zpět do televize. Pojďte to nějak zkusit, vymyslete něco...prosím...
    *9* *14* *14*
  • Daniela

    Daniela je naprosto bezvadná,a mám jí moc a moc ráda!!!!! *14*
    • Re: Daniela

      Jo souhlasím! *3*
      Danka je nej nej nej nej *1*
      • Re: Re: Daniela

        MILÁ DANIELO PŘEJI vám hodně úspěchů při natáčení dalších dílů seriálu ORDINACE V RŮŽOVÉ zahradě vaše fanynky MARTINA 36 LET NETEŘ MARUŠKA 5 LET JEN TAK DÁL DANKO *3* *3* *3*
  • Danka

    Daniela je skvělá herečka. Byla jsem na představení HELLO DOLLY!,kde Danka hraje hlavní roli. Je úžasná a skvělá ,taky se s ní dobře povídá.Ať má každý názor jaký chce,ale já jí držím palečky a přeju jí hodně úspěchů. *3*
  • Koncert

    Daniela je úžasnáááááá!!!!!!!!!Těší m se na ten její koncert!!!!!!!!!!!! *3*
  • Obdiv

    Vážená Danielko
    Musím vám napsat jaký mám k vám obdiv byli jsme na muzikále v sobotu JACK ROZPAROVAČ
    a to co jste předvedla to zaslouží obdiv jste pro mě hvězda té největší velikosti mám vás hrozně ráda.I jiné role od vás jsou vynikající když vás uvidím v televizi hned se mi spraví nálada jste krásná žena i uvnitř svým srdcem přeji Vám krásný život i v soukromí protože úspěch a slávu už máte.
    Jana Zacpalová s rodinou Mohelnice na Moravě.
  • jsi dobrá

    Ahoj Danielo.Role v ordinaci ti padla.Těším se až budeš vystupovat ve Znojmě.
  • Je skvělá herečka a pěkně zpívá.Miluju ji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit