Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibore, jsi naprosto nejlepší, nikdo tam na tebe nemá! Slib nám, že se budeš zpěvu (i tanci♥)věnovat i po Superstar! Jsi opravdu neskutečně šikovnej! Klobouk dolů:)

    ..už se těším na koncerty!;D♥
  • Čau Dalibore, už jsem ti tady jednou psal, nevím jestli si vzpomeneš. Teď jsem se díval, jak pokračuješ s holkama a ty nic. Skončil si dost nečekaně. Já jsem hajzl, ale tohle bych jim neudělal. Celý večery tu na tebe čekaj a ty na ně kašleš. Nechci ti do toho kecat, ale ty holky si to nezasloužej. Měl by si s tím něco udělat. Čaues.
  • Dobrou noc holky, hezky se vyspite, já už jdu také spát a ať se vám zdá něco hezkého :)
    A schválně, které z vás tu ještě na mě počkaly? :)
    • Já tu na tebe počkala...
      Tak dobrou noc hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. A ať se daří zítra ve škole, zítra ahoj! :)
      Dobrou noc Dalíčku :)❤❤❤
    • Jo Dalíku, já počkalaa ! :3 taky jdu, tak ať se Ti zdají ty nejsladší sny! ❤ Zítra se měj krásně a těším se na večer, až tu zase budeš..:)) Jsem ráda, že Tě tu máme! Měj se páá :3 ❤ :)
  • Čau daliku drzim ti palce at to vyhraješ
  • Dali, dneska bys mohl mít chvilku. Napiš nám termíny koncertů, co už víš. Buď tak hodný. Díky moc.
  • Dalibo Slepčík je nejlepší ze SuperStar
    • ano toje dalibor slepčík je nejlepší a doufam že to vyhraje a je krasnej až moc moc a hezky zpíva prostě to musí vyhrat
  • Ahoj holky :)
    Jak se daří? Byly jste už na mém koncertu, nebo se alespoň chystáte? :)
    • Ahoj Dali, já jsem byla na tvém vystoupení v Kovači u Jičína. Moc se mi to líbilo. Mám opravdu zážitek. A kdy budeš mít nějaké koncerty?
    • Ahoj Daliku ne nebyla jsem jeste ani na jednom ale.az znovu pojedes do Brna tak pujdu a jsem moc rada ze jsi tady a jak se mas a jak si uzivas prazdniny
    • Ahoj Dalíku,já se mám celkem dobře. Jak se máš ty?Já jsem bohužel na tvém koncertu ještě nebyla,protože všechny byly moc daleko.Budeš mít někdy koncert někde u Jihlavy?
  • ahoj Daliboresem sem tvoje nejvječi faninka nasvjete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Budu končit holky, musím se ještě něco naučit a nachystat učebnice do školy :( tak abych to stihl.
    Mějte se hezky, dobrou noc a pěkné sny, zase zítra :)
    • Dobrou noc ,zitra zase :* :)
      • Dobru Dali:)
    • Dobrou krasne se vyspi
    • Tak ať ti ten dějepis vyjde!!Hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. Zítra ahoj! :)
      Dobrou noc Dalíčku. :)❤
    • Tobě taky :)
    • Dobrou noc, krásné sny.
    • Jo :( Tak dobrou noc a sladké sny. Měj se zítra krásně :3 papa ♥
    • Tobě taky, a já věřím že ty všechno zvládneš a držím palce zítra :) Krásně se na to vyspi :) ❤
  • Ahojte holky. Tak po dlouhé době jsem se rozhodl se opět podívat na tuhle stránku a sem tam jsem si i nějaké vaše komentáře přečetl. Je jich tu hrozně moc, od té doby, co jsem tu nebyl. Rozhodl jsem se vám zase napsat a možná zase vrátit a odepisovat vám, jelikož už jsem tu neviděl žádného fejka, ale jakmile se tu zase nějaký objeví, co se bude vydávat za mě, končím.
    Napište, jestli stále máte zájem :)
    • Ahoj Dalí :)
      Jelikož jsem z Německa tak nevím moc Informaci o Tvojich koncertech atd..
      A tvoje fejci píšou že Most je Tvůj poslední koncert ... :/
      Je to pravda ? :// Možná si mě pamatujdš s Country :/ :) Byla bych moc ráda kdyby si mi odpověděl. :) Předem Děkuji :)
    • Ahoj Dalibore, to je bezva, že ses vrátil. To víš, že chceme, aby sis s námi zase psal. Co pořád děláš, jak se máš? Máš i nějaké nabídky? Pořád hledám, kde budou o Tobě psát, tak snad budou. Teď Tě čeká ten koncert, tak si to tam jistě užiješ. Měj se moc hezky a zatím ahoj.
      • To jsem také ráda, že ses po dlouhé době zase ozval. Jenom prosím nereaguj na špatné komentáře. Otázky mi sebrala Petra, tak se snad něco dozvíme. Zatím pa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit