Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalikkslepcik
    Ahoj,děkuju moc že jste mi založili tuto stránku :) Když už jsem tady,mohli by jste někdo napsat do "kontaktu" můj email,kde odepíšu na všechno? ( dalikkslepcik2000@seznam.cz ) na facebooku už vás mám hodně a tak nestíhám odepisovat,proto jsem si založil tento email :) přepište to do těch údajů prosím někdo,mě to nějak nejde :/ jsem rád,že mám tak úžasné fanoušky,děkuju vám za podporu a těším se,až si s někým z vás napíšu! ♥ Váš Dalík
    • Jak mi můžeš dokázat, že nejsi fejk? ))
    • Dalík, neviem ako to teraz je ale zaujímalo by ma či budeš ďalej spievať a či o tebe ešte budem počuť :) A tiež sa ku mne dostalo že ťa hackli a že sa do superstar vraciaš tak neviem :/ bola by som veľmi rada keby som ťa tam videla.... Držte sa aj so Sabčou :D veľa šťastia ❤
      • dalikkslepcik
        Díky moc za krásnou zprávu ♥ zpívat dál určitě budu,ale do superstar už se bohužel nevrátím,i kdyby to byla pravda :/ Děkujeme moc ♥
        • Já tě chci c Superstar ještě vidět!
  • Ahoj Dalik ja ti drzim palce a verím tomu ze to vyhrajes. Si skveli tanecnik a este lepsie spievas. A verim ze zo super star na tebe nema nik. A este volaco ti ktori sem pisi ze na to nemas tak ti len zavidia aky mas velki talen. Drzim palce.
  • Dali, dej o sobě vědět. Asi nemáš čas, ale nám bude stačit jedna věta, ať víme, že je vše OK. Děkuji.
    • Dali ozvi se jestli je vse v poradku doufam ze se nic vazneho nestalo.
      Zacinam mit strach:-(
  • Ahoooj Dalíku včera jsi to měl úžasný
  • Jsi prostě nej! *14*
  • Tohle vystoupení se Dalíkovi nepovedlo. Jednou to "posral" a všichni se na něj zlobí. Tak neměl svůj den, to se stává. Je to talentovaný kluk a přeji mu výhru. Dalíku, moc tě obdivuji a přeju ti výhru. *14*
  • Držíme Ti palce a přejem at Ti všechno vyjde.Jsi super.Kdyby byla další superstar,přihlásil by ses?
    • Upřímně, asi ne. Plánuji se už věnovat spíš své hudbě. Díky :)
  • Nezlobte se holky na mě, a kór ty, které jste teď přišly, ale budu končit. Zítra tady budu později, máme zápas, ale možná vám budu odepisovat chvíli dopoledne, jak budu mít čas :)
    Omlouvám se, že jsem si dneska tady s váma dlouho nepsal, tak snad aspoň zítra vám to vynahradím v to dopoledne, ale nic neslibuji.
    Mějte pěkný večer a dobrou noc, ať se vám zdají krásné sny ❤
    Mám vás moc rád, jste super :* ❤
    • Hezky se vyspinkej ❤❤❤
    • Dobrou ♥ ♥ :)))
    • Tak Ahooj Dalikk aj tebe dobrú nocku nech sa ty niečo pekné sníva.Aj ja ťa mám rada mooc.Budem sa tešiť teda na zajtra budem čakať....Ahooj *14* *14* *14* *14* *14*
    • Tak dobrou, hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. Zítra ahoj.... :)
  • seš ten nejlepší zpěvák kterýho znám posílam ti hlasy až se na mně máma zlobí ale mě to neodradi a tvoje segra je taky výborná *3* *14*
  • Vsichni? co tu pisete? ze je DALIBOR teplej a cigan atd: by se meli nad sebou zamyslet: Je to normalni patnactiletej kluk! ma normalni plet jen trochu tmavsi protoze jeho tata je spanel!
    • Moc se omlouvám, ale blbnul mi PC mělo to být takhle :

      Všichni, co tu píšete, že je Dalibor teplej a cigan atd. by se měli nad sebou zamyslet! Je to normální 15ti letej kluk, má trošku tmavší pleť, kvůli tomu, že jeho otec je španěl!
      • je uplně normalni a hlavně hezkej a hodnej a skvělej hlas a skvělou sestru a na to že mu je teprve 15 a takhle zpíva tak klobuk dolů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit