Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1-tata-1

    jajaj

    na to ze ma 14 tak je velky talent *4*
  • přeju

    Přeju vám všem hodně štěstí,ůspěchů,lásky atd. v roce 2009.
  • ...

    Na to jak je mladá, tak to je úžasná herečka a já smekám. Navíc z ní roste krásná slečna. Ta bude jednou lámat srdcí *4*
  • Heather O'Rourke

    letos uplynulo 20 let od smrti Heather O'Rourke, známé ze série Poltergeist.Ve věku 12 let, říkalo se, že je to v souvislosti s tím hororem. Všiml jsem si, že hodně lidí jí nazývá Dakotou těch časů a nebo naopak, že Dakota je nová Heather.Ta má dodnes svůj fan club a na pomníku čerstvé květiny.
  • 111devil111

    zdravím!!

    Když nekdo ví z které stránky stáhnu film Hounddog tak mi prosím vás napište vzkaz. MOC dík *3*
    • Re: zdravím!!

      Ahoj...připojuji se k této prosbě....Film Hounddg sháním už dlouho. Kdyby ste ho někod měl, hoddtě to někam a deje sem odkaz...hlavně ne další Torrent, těch je dost...dík (a stejnou prosbu bych měla ještě u fimů Cutlass a Winged Creatures)
  • jj

    díky moc za odpověd
  • myrna

    Dakota je fakt dobrá!

    Je to hodně dobrá herečka! Hlavně ve filmu: Válka světů *1* *1* *1*
  • autogram

    devil: kde si shnal její autogram???????? :-O
    • 111devil111

      Re: autogram

      mám adresu, ked chceš tak ti ji dám. Ale na ten autogram se čeká nekdy aj rok. Lebo Dakota má teho moc
      • Re: Re: autogram

        jouu to bys byl moooc hodný!!!! tak mě ji napiš na e-mail mctarcia@seznam.cz a mooooc ti děkuju :-)
        • 111devil111

          Re: Re: Re: autogram

          jj došlo ti to?? *7*
  • v sobotu

    Zdravím všechny fandy v sobotu v 20:00 budou dávat na nově válku světů tak se dívejte *3*
  • dakota fanning

    dakota mě přijde docela dobrá... hodně dobrá. Třeba ve Válce světů působila přirozeně a v Šarlotině pavučince byla taky dost dobrá. tak jako určitě ji všiichni nebudou mít rádi ale ty co oní říkaj že je to kravá apod, tak z ních mluví jen závist *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit